Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Üvegtrón- véletlenül kihagytam...

Üvegtrón- véletlenül kihagytam az előzmény kötetet (amiben Celaena Távolvég előtti élete van leírva), és az lenne a kérdés, hogy enélkül is érthető a sorozat? Vagy el kéne olvasnom? (Most fejeztem be a 3. kötetet, eddig nem kellett)

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 4. kötet előtt érdemes elolvasni, sok esetben magyarázatot ad, hogy a főszereplő miért viselkedik valakivel úgy ahogy. Egyébként a 4 kötettől kezdve válik fontossá a 0.5,mivel itt jelennek meg az olyan szereplők akikkel a főszereplőnek már múltja van
2021. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anna0806 ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló írt az teljesen igaz. Én az előzmény kötettel kezdtem és később sokkal érthetőbb volt a sorozat. Ki kinek a kicsodája. Mit miért tesznek. Hogyan kapcsolódik hozzájuk Celaena vagy Aelin. Nagyon érdekes kötet és rengeteg információt ad a későbbiekhez. Szerintem az oké ha már a negyediket kezded viszont én azt mondom, hogy legyen előtte a következő az előzmény kötet. Nem fogod megbánni.
2021. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!