Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sok helyen láttam hogy Aelinne...

Sok helyen láttam hogy Aelinnek és Rowannek gyereke született de az utolsó könyvben nem lett említve. Valaki tud erről valamit?

Figyelt kérdés
Van valamilyen külön kiadás vagy ilyesmi ahol ezt leírják? Vagy ahol egyáltalán a többi karakterről is megtudunk valami újat? (Személy szerint a fél karomat adnám érte ha valamit megtudhatnánk Manonról és Dorianrol a Kingdom of Ash után)

2021. aug. 23. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fanart, mivel bár október 1 jelenik meg egy könyv, ami 10 évvel a háború után játszodik, de ezek a fanartokat már sokkal előbb lehetett látni.
2021. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
volt rowannek egy rémálma (?) ahol aelin áll a gyerekeivel éppen terhes aztán ha jól emlékszem eltűnnek. ezt a jelenetet szokta sok alkotó megrajzolni, a többi csak fanart
2021. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!