Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Öngyilkosság könyvben?

Öngyilkosság könyvben?

Figyelt kérdés
Egy könyvet írok és a főhősnek úgy kéne megölnie magát hogy az összes szerve transzplantálható legyen. Ez orvosilag hitelesen hogyan megoldható? A 7 élet c. filmben pl medúza volt, de az butaság mivel a toxin tönkreteszi az összes szervet.

2021. aug. 24. 13:31
 1/7 Mojjo ***** válasza:
87%
Pl ellenőrizze személyesen, hogy tényleg be van-e ragadva az a guillotnine.
2021. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

"az összes szerve transzplantálható legyen"

Az agya is? :o

2021. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Például a bolygóideg nyomása, ingerlése pulzus csökkenést, aritmiát, vagy akár szívmegállást is okozhat. De megfelelő pillanatban egy mellkasi trauma is okozhat szívmegállást.
2021. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Azért iylesmikhez nem kéne tippeket adni, mgé ha csak könyvhöz is elvileg...
2021. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy már bocs de téynleg honnan tudjátok, hogy valóban könyvhöz kér tippeket? Ilyesmikhez még feltételes módban sem kéne tippeket adni.
2021. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Akasztásnál például nem sérülnek a belső szervek. Viszont mire megtalálják az ilető holttestét, az oxigénhiány miatt már egyáltalán nem biztos, hogy használhatóak lesznek a szervei.
2021. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LeonScottKennedy ***** válasza:
74%

#6:

Én is azt írtam, de törölték a kommentemet valamiért...

Pedig csak válaszoltam a kérdésre, de ha a kérdés problémás, akkor nem eleve azt kellene törölni egy legit komment helyett?

2021. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!