Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A szerlmeteket vagy a testvére...

A szerlmeteket vagy a testvéreteket választanátok?

Figyelt kérdés

Dolgozok egy történeten.

És van egy karakterem, akivel nemtudok most mit kezdeni.

A jó oldalon van, de a testvére és a szerelme miatt otthagyja a "felszínt", hogy megmenthesse őket. Szóval beáll a rosszak közé csakhogy idővel a szerelme és a bátyja is két külön oldalon kötnek ki.

A történet szempontjából a karakter fejlődésére, illetve a végkimenetelre nincs nagy kihatása, legfeljebb részleteiben (ezt most nemtudom megmagyarázni miért).

De mikor elválnak az oldalak, valamelyikükkel mennie kell.

A bátyját fiatalon elveszítette és nem volt túl jó a kapcsolatuk akkoriban.

A szerelme egyoldalú.

(Viszont minen változik és a változás egyensúlyba hozta a mérleget. Ezért én nemtudom milegyen.)

Ti melyiket választanátok az ő helyében?



2021. szept. 10. 03:06
A kérdező szavazást indított:
Menjen a testvérével
Menjen a szerelmével
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Legyen az a csavar, hogy egyikkel se megy. :D

Való életben: bátyámmal nincs jó kapcsolatom, olyan pasi után meg nem szaladnék, akit nem érdeklek. Több tartás van bennem.

2021. szept. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet ne tőlünk kérdezd. Ha egy ilyen nagy döntés meghozását nem tudod egyedül megoldani, akkor nem ismered jól a szereplőidet, ez pedig a történetedről sem árul el sok jót.
2021. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyes! Igen ezt más is javasolta de valamelyikkel mennie kell. Ő nemolyan ember aki ezt a választaná.


Kettes! Értem mire gondolsz, de ahogy mondtam, igazából a lényegen nem sokat változtat, hogy mit akarok kihozni a történetből, legfeljebb apróbb cselekedetekben, mert ahogy írtam, van egy mögöttes ok, de azt nem magyarázom el.

A lényeg, hogy én mindkettő mellett tudok érveket és ellen érveket ezért nemtudom kivel küldeni mert én vavyok az íro nemis tudok pártatlan lenni. :'D

Amúgy a kidolgozási fázisban bárki kérhet bárkitől tanácsot, ez nem jelenti, hogy rossz lenne egy történet. Sokat látom, hogy ezen az oldalon is ilyesmi miatt szólnak le valakit. Ha segítséget kérni nem szégyen, nem értem ez miért lenne az.

A szavazóknak köszi. :)

2021. szept. 11. 08:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lényegen nem változtat (bár nem értem, hogy két ellenséges oldal közti döntés hogyan a fenében nem változtat sok mindenen), nem mindegy? Akkor feleslegesen rágod rajta a körmöd. Dobj fel egy érmét, ha fej, a szerelme, ha írás, a testvére.
2021. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!