Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy könyvet, amit...

Keresek egy könyvet, amit régen olvastam, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Úgy negyedikes lehettem, amikor az iskolai könyvtárból kikölcsönöztem egy könyvet. A főszerepben egy testvérpár volt, egy fiú és egy lány, olyan 9-13 évesek lehettek. A szüleikkel Amerikában éltek, de a nagyszüleikhez mentek, pontosan emlékszem, hogy Szalonnára. És az volt leírva, hogy hogyan élik meg a nagyszüleiknél töltött időt. Volt benn még egy olyan rész is, hogy az egyiküket elrabolták, vagy lehet, hogy csak majdnem rabolták el. Meg arra is emlékszem belőle (ez valahol az elején volt) , hogy nagyon ki voltak akadva, mert látták, ahogyan valamelyik nagyszülejük megöl egy csirkét, és a szüleik megnyugtatták őket, hogy Amerikában is ez történik, csak nem az emberek maguk csinálják. És azt hiszem, hogy a nagyszüleiknek volt egy kutyájuk, ha jól emlékszem, akkor egy pulikutya.

Már egy ideje meg akarom találni, de bárhogy kerestem, nem sikerült. A GYK a legutolsó reményem efelől.



2021. szept. 12. 14:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!