Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon szeretem a Trónok...

Nagyon szeretem a Trónok harca sorozatot. Ha elkezdem olvasni a könyveket, mennyire fog összezavarni? Tudom, hogy több dologban is különbözik a sorozattól.

Figyelt kérdés

2021. szept. 17. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

A könyv az sokkal jobban kidolgozott és érdekesebb, nem hiszem,hogy megbánnád ilyen téren. Nem hiszem, hogy nagy agymunkát igényelne, hogy az ismeretlen, új dolgokat beilleszd a sorozatból már ismertek mellé.

Legnagyobb negatívuma az, hogy lezáratlan és elég nagy esély van rá, hogy az is marad.

2021. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez nagyon szomorú... De azért remélem, lesznek még csodák.
2021. szept. 17. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem biztos lesz befejezése, ha nem is szépen megírva, vagy Martin által akkor is közzé teszik mert nem létezik hogy ne lenne valahol leírva hogy hogy lesz vége.


A kérdésre válaszolva: nekem a könyvek olvasása közben világosodott meg a történet, a sorozatban sok mindent nem értettem/indokolatlannak tartottam.

2021. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Én is így voltam, sőt nekem még bonyolultabb, mert most fejeztem be a hatodik évadot, és a második könyvet olvasom, előtte pedig az elsőt. Tehát elolvastam hogy meghalt Drogo, aztán pedig nézem a sorozatban ahogy daenerys indul a greyjoy flottával Westerosba :D de nekem sokat segített a konyv megérteni az első evadokat, kidolgozottabb, a mágia jobban meg van magyarázva. Annyi hogy ugye nagy nehezen megtanultam a szereplőket a sorozattal, így a könyvben már el tudom magam elé képzelni őket, és tudom is hogy ki kicsoda. (Ennek az volt az ára hogy a sorozatban sokáig azt hittem hogy cersei a fiával kavar, aki Jamie xdd). Szerintem mindenképp kezdd el, nekem a kedvenc könyvem.
2021. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!