Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvből/képregényből kiesett...

Könyvből/képregényből kiesett lapot vissza lehet valahogy nyom nélkül ragasztani?

Figyelt kérdés

[link]


Mint az a képen is látszik nem kitépett, hanem inkább szabályosan kiesett lapról van szó. Egy puhaborítós, de vastag képregénykötetről van szó, és amennyire megállapítottam ragasztva van, nem kötve. Valaki tud valami megoldást? És itt most valami használhatóra gondolok, nem a "Cellux mindent megold" típusú hozzáállásra.



2021. szept. 20. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nyomtalanul nem nagyon.


Én celluxal ragasztanám stabilan 2*3 ponton (minimálisan), de az látszik.


Próbálkozhatnál valami erősebb folyékony ragasztóval, de akkor meg túl vastag lesz ott a képregény (ha meg keveset teszel, nem tart)

Bár ha sikerül jó ragasztót találnod, meg elég vékony csíkot tudsz vele húzni, és még a lapot is megtartja, akkor működhet.

2021. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pillanatragasztóval?


Cseppentesz pár nagyon kicsi cseppet. Belenyomod a lapot, s tartod, míg megszárad. Bár lehet érdemes lenne előtte kipróbálni valahol, hogy a lap élét mennyire fogja meg.

2021. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen képregény ez, de miért nem viszed vissza, ahol vetted vagy reklamálod meg a kiadónál (ha tőlük vetted), hogy cseréljék ki egy jó állapotúra? Vagy ez milyen régi kiadvány?
2021. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még év elején vettem, nem extrém régi darab, de már egy ideje nálam van, lett is olvasva (mondjuk nem sokszor, kemény másfélszer)
2021. szept. 23. 05:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!