Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen vörös pöttyös könyvet...

Milyen vörös pöttyös könyvet olvassak?

Figyelt kérdés

Imádok olvasni, de miután kiolvastam a könyvsorozatomat, nincs ötletem, hogy mivel folytassam. A vörös pöttyös könyvek a kedvenceim.

Tudtok ajánlani valamit? Bármi jöhet :)



2021. okt. 5. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, rengeteg jó van. Most nem rég olvastam a Ott rám találsz - ot. Nem olyan, mint a borító, sokkal többet mond el egy szerelmes történetnél. Jennifer L. A. könyvek mindenképp. Sarah J. Maas írásai is szuperek.
2021. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Nekem is a vp-k a kedvenceim. Tudom ajánlani Cassandra Clare: A végzet ereklyéi című sorozatát, ha még nem olvastad,Leigh Bardugo: Hat varjú, Maggie Stiefvater(?): Holló-fiúk sorozat, Holly Black: Levegő népe-trilógia, THE DUFF, Becca Fitzpatrick:Csitt-csitt, Kerstin Gier: Időtlen szerelem trilógia, és Silber trilógia, ez a kettő nagy kedvencem volt az idén. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, és az előttem válaszolónak igaza van, az említett írónők könyveiről! Remélem tudtam segíteni:)
2021. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sarah J. Maas: Üvegtrón sorozata nagyon jó :))
2022. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jól tudom, Mathew Quick All together now című könyve is vörös pöttyös könyv! Imádtam annak a könyvnek mindem oldalát! Sírtam is meg nevettem is rajta! Ami még tetszett benne, hogy nagyon életszagú volt és nélkülözött minden közhelyt, és klisét. Netflixen még filmet is készítettek belőle de hírül nem olyan jó, mint a könyv- az utóbbit sokkal jobban ajánlom
2022. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!