Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Reni hogy lehet iylen szerencs...

Reni hogy lehet iylen szerencsétlen karakter?

Figyelt kérdés
Egy jó könyvet és történetet tesz tönkre az örökös Cortez miatti picsogása. (Aki amúgy nem egy rossz karakter csak az ő szemsögéből.) Állandóan hisztizik , de közben nem tenne semmit hogy változzon a helyzet. HA nincs Virág állítom szűzen hal meg.

2021. okt. 6. 21:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nem veszi észre a szerelme az még egy dolog is az első 5 könyvbe, de amiatt dobni mindekit? pont ugyanazt csinálja mint a barátnője a 3 könyvebn. utáa meg azon sír nem e csalja meg..
2021. okt. 6. 21:10
 2/15 A kérdező kommentje:
meg amúgyis elvileg elvan egyedül meg szeret olvasni. mégis ha nincs senki körülötte már nyavajog..
2021. okt. 6. 21:31
 3/15 anonim válasza:
91%

Jobbat mondok, ki képes Lillafüreden unatkozni?: :O:O:O :D Hát ő...

Neki úgyis csak azért kell a társaság , hogy tudjon olvasni mellettük :D:D

2021. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát ja, ezt én se értettem. pedig szeretek olvasni én is.
2021. okt. 6. 21:38
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Lillafüreden a nagyszüleivel volt, akikkel annyira nem jön ki, plusz hiányzott neki Cortez. Az első szerelem elejének rózsaszín ködében akár a Bahamákra is vihetnek egy tinit, az se fog tetszeni neki :)
2021. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
na jó ebben van valami. de a többire mit mondasz? Hova kellettek volna erősebb jelek neki?
2021. okt. 7. 18:36
 7/15 A kérdező kommentje:

"Reni! Jössz velünk? – zökkentett ki Virág a gondolataimból. Összetalálkozott a tekintetem

Ricsiével, aki bátorítóan (de alig láthatóan) biccentett egyet.

– Sajnos most nem. Majd legközelebb – ígértem meg, de majdnem biztos voltam benne, hogy

legközelebb sem megyek majd"



aztán csodálkozik hogy egyedül van és nincs programja..

2021. okt. 7. 21:39
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert a legtöbb tini lány pont ilyen szerencsétlen. Így az aktuális olvasó tökéletesen beleélheti magát a főhős szerepébe, ergo népszerű lesz a könyv.

Ha a főhős egy határozott, erős, sportoló csaj lenne, akkor a könyv sokkal kevesebb embert érdekelne, mert a szürke könyvmoly olvasók nem tudnának azonosulni a főszereplővel.

2021. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a legtöbb tinilány ilyen lenne? ezzel vitatkoznék. talán akad 1-2 de a többség pont nem ilyen.
2021. okt. 10. 18:31
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
De a legtöbb nem olvas. Aki meg olvas, annak a többsége ilyen
2021. okt. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!