Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik írót szeretitek a...

Melyik írót szeretitek a legjobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Ha több kevenc is van, írjátok le kommentben, illetve "új" író könyveit is szívesen megismerném.

2021. okt. 11. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Leiner Laura
Tomor Anita
Vi Keeland
Elle Kenedy
Colleen Hoover
Jennifer L. Armentrout
L. J. Shen
Anne L. Green
Laurelin Paige
Nicolas Barreau
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Kedvenceim a felsoroltak közül:

-Colleen Hoover

-Leiner Laura

-Elle Kenedy


Viszont Vi Keelandet és L.J.Shen-t is szívesen olvasok:)

2021. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Ohh a kedvencek közül Jennifer L. Armentroutot kihagytam


Első voltam)

2021. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én csak az egyiket ismerem, de őt is utálom. (Leiner Laura)
2021. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3, akkor minek ír kommentet olyan, aki egyiket sem kedveli?!


Többinek köszönöm szépen a kommenteket és a szavazatokat!

Nekem több kedvenc is van, le sem tudtam írni mindet, mivel csak 10 szavazási lehetőség van. 😊

2021. okt. 12. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

4-es!

"akkor minek ír kommentet olyan, aki egyiket sem kedveli?!"


Mert képzeld, ez egy ilyen oldal, ahol bármely kérdésre bármilyen véleményt írhat bárki. Az, hogy a vélemény nem tetszik, Te dolgod.

2021. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5, csak hogy a kérdés nem az volt, hogy "Utálod-e valamelyik írót" hanem az a kérdés, hogy "Melyik a kedvenced az alábbiak közül". Ezért a komment nem hasznos, és lényegtelen is! De ha már nagyon meg akarja osztani a "kedves kommentelő" a véleményét, akkor írhatta volna úgy, hogy "A felsoroltak közül egyik sem, de XY-t szeretem!" - Na az egy rendes komment lett volna.
2021. okt. 12. 18:51
 7/8 Anna0806 ***** válasza:
100%
Nehéz választás, mert van 3 is a listán aki top favorit. Leiner Laura az örök, mert ő miatta és a könyvei miatt olvasok a mai napig. Tomor Anita a másik, mert ő egy teljesen más világot épít fel mint Leiner Laura. És aki még nagyon bejött az elmúlt pár hétben az Jennifer L. Armentrout, mert a Komor elemek trilógiája megvett kilóra. Imádom a fantasyt és a nem mindennapi történéseket egy könyvben szóval mostanában ő is. De talán maradok az örök elsőnél az pedig Leiner Laura.
2021. okt. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7, Dettó egyet értek! Nekem is ez a 2 magyar író a nagy kedvencem.

Jennifer L. A.-tól eddig csak a Luxen-t olvastam, amit nagyon szerettem, persze tőle is az összes könyvet el szeretném olvasni.

De nehéz választani, mert ez mellett imádom Lauelin Paige-t is (tőle a Fixed sorozatot olvastam, ami nagyon tetszett), meg az összes többi író könyvei listán van, akit megemlítettem.

2021. okt. 13. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!