Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laurának milyen könyvei...

Leiner Laurának milyen könyvei vannak? Melyiket hány éves kortól ajánlanátok? LÉGYSZI NE ÍRJÁTOK LE A KÖNYVEK CSELEKMÉNYÉT, CSAK A CÍMÉT!!!!

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi miket írt, hány éves kortól ajánlanátok. LÉGYSZI NE ÍRJÁTOK LE A KÖNYVEK CSELEKMÉNYÉT, CSAK A CÍMÉT!!!! Nem szeretném elrontani azzal az olvasást, hogy előre tudom bizonyos szituációk végkifejletét. Előre is köszi!😀

2021. okt. 13. 03:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

[link]

[link]


Csak a nevére kerestem rá, és rögtön második és harmadik találatok...

2021. okt. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Anna0806 ***** válasza:
76%
Szerintem 13-15 évesen már minden könyvét lehet olvasni. De akár kicsivel fiatalabbként is. Sok volt osztálytársam ötödikben, hatodikban olvasta az akkor már megjelent könyveit. Nincs szerintem ilyen, hogy minden könyvhöz korhatár besorolás bárki olvashatja az említett kortól szerintem. Hozzátenném én 14 voltam amikor megismertem a könyveit és most 18 vagyok és a mai napig olvasom és vásárolom az aktuális mindig új könyvét. Nem hiszem, hogy nagyon életkor függő, mert úgy ír, hogy az mindenki számára érthető maradjon. Szóval amit megért egy 14 éves azt most 18 évesen már teljesen másképp látom, de így is ugyanolyan jó az élmény maga.
2021. okt. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

[link]


Korcsoport ajánlás is van könyvenként.


Mondjuk itt azt is figyelembe kell venni, hogy ha a műfajt nem szereti a gyerek, hiába való elvileg neki. Szóval ha fantasy rajongó az akinek vennéd, és a sima tinis sztorikat még filmben se szereti, akkor keress inkább más könyvet. :)

2021. okt. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Azt megjegyezném, hogy a későbbi műveiben (pl. Iskolák Országos Versenye) már rengeteg vulgáris szó van, míg emlékeim szerint a Szent Johanna Gimiben, a Bábelben nem volt egy sem ténylegesen leírva, csak utalt rá, hogy az egyik karakter nem túl szépen fejezte ki magát.

Ebből kiindulva ezeket inkább az idősebb tini korosztálynak ajánlanám.

2021. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
#4 A gyerekek már 11-12 évesen is állandóan bmegelnek az iskolában, úgyhogy ez tényleg nem oszt nem szoroz. Sőt, a 11 évesek sokszor mocskosabban beszélnek a szülőktől távol, mint a 18 évesek, mert nekik még újdonság a csúnya beszéd.
2021. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
#5 ez mindig is így volt.
2021. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Azért nem sok vulgáris szó van szerintem.

De ebből is látszik, hogy sokkal valóságosabbak az IOV könyvei, mint bármelyik másik könyve:)

2021. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7# hát a remeket pl olvastad meg a korai könyveit?
2021. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Olvastam, de itt inkább a fiatalabbakról szóló könyveire(meg úgy az ismertebbekre gondoltam)

Leginkább az Szjg-re céloztam, de nem szeretnék spoilert írni. A Bexiben ritkán előfordul vulgáris dolog, de nem sűrűn.

Meg ez a való világ.


Én 11-12 évesen 6-7.-es voltam, akkor szerintem mindenki tudja már mondjuk, hogy hogy készül a gyerek, csúnya szót is biztos hallott életében , ha otthon nem, akkor az iskolában 100%


Főleg a lányok(legtöbbször!) hamarabb érnek, szóval rászámolhatunk(nem mindig, de sokszor) 1 évet a gondolkodásuk miatt.

Azért mondom a lányokat, mert ugye a legtöbben lányok olvassák Leiner Laura könyveit.

2021. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

felnőttek is elég sokan. nemcsak tinik olvassák a könyveit..

amúgy az IOv tényleg az egyik legjobb fiataloknak írt könyve

2021. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!