Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vegyek az 50...

Milyen könyvet vegyek az 50 feletti férfi ismerősömnek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan témát keress, ami érdekli. Azt meg te tudod, nem mi
2021. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 L.. István ***** válasza:
52%

A legjobb, amit mostanában olvastam az mostanában ez, de kicsit kitolsz vele, mert folytatásos, de hidd el, nem fogja bánni! 50+F.


[link]

2021. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A könyv legalább olyan személyes ajándék, mint egy parfüm. Ha nem ismered elég jól az ízlését, nagy eséllyel melléfogsz. Akkor már inkább egy könyvutalvány vagy ajándékkártya, és azt vesz belőle, amit szeretne.
2021. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 L.. István ***** válasza:
0%
#3: Az olyan személytelen. Én sose szerettem ilyesmit kapni. Olyan, mintha azt mondanák, tess banyek, ennyit szántam rád, csinálj amit akarsz. Inkább fogjon mellé, de legalább tudom, hogy próbálkozott.
2021. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismered, miket szeret olvasni, vagy milyen témák érdeklik, akkor olyan típusú könyvet vegyél (pl. vegán ismerősöm kapott olyan könyvet, ami a természetben fellelhető ehető növényeről szól).

Ha nem ismered ennyire, akkor egy nagyobb értékű könyvutalvány is jó, és mellé valami jó bor, desszert.

2021. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!