Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szó nélkül segít az egyik...

Szó nélkül segít az egyik férfi ismerősöm. Minek tudható be?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk se haverok se barátok, ismerjük egymást tízen pár éve de elvétve szoktunk csak beszélni nem keressük egymást. Volt anno köztünk valami és kész. Két külön városban élünk már. Tegnap rá írtam mivel az édes anyám ott él, abban a városban ahol ő, kéne nekem egy kis férfi sietség így hát úgy voltam vele rá írok. Szó nélkül segít, annyiban maradtunk majd szóljak. Furcsaltam is, hogy ennyire segítő kész (mármint azok után ami volt köztünk 2 alkalom és kész). N29
2021. szept. 12. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem szó nélkül segít, hiszen te kérted meg.


Mindemellett nekem nagyon fura, hogy egy ezer éve volt egyéjszakás kalandodat kéred meg, hogy segítsen anyádnak.

2021. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mivel mást nem írek már abban a városban? Ne okoskodj ha nem tudod a többit! Köszi ;)
2021. szept. 12. 12:22
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy mi férfiak tudunk-e úgy viselkedni, hogy az nektek nőknek ne legyen furcsa!
2021. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Most azt akarod olvasni, hogy újra meg akar dugni? Nekem is van régi kalandom, de sose kérnék tőle segítséget, max akkor ha azt akarnám újra legyen valami köztünk.
2021. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4 hú.... Látom nehezen megy... Nem... Meg véletlen se akarom azt olvasni... De látom megint nem sikerült a fél tett. Kérdésre válaszolni. Ha meg haladja a képessége drága, akkor lapozz inkább! Koszi
2021. szept. 12. 12:31
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Légyszíves olvasd már vissza az írásaidat mielőtt elküldöd, és javítsd ki a hibáidat, mielőtt mások értelmi képességét kritizálod!

Legalább ennyi igényesség legyen benned, ha elvárod, hogy megértsünk téged!

2021. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Ez tipikusan arra példa, hogy a nők mindig mindenkit kihasználnak.
2021. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, nem kell mellé gondolni semmit sem.
2021. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6 ha igénytelen vagyok szerinted akkor minek írtál ide? Mellesleg elégg nagy fogalom zavar van a fejedben az igenytelenseggel kapcsolatban és még ki tudja mivel....
2021. szept. 12. 12:45
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Te pedig "elégg" buta vagy! Ez tisztán látszik most már!
2021. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!