Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud hasonló könyvet...

Valaki tud hasonló könyvet ajánlani? Jojo Moyes: Me before you

Figyelt kérdés

Jelenleg Jojo Moyes: Me before you c. könyvét olvasom. Hát mit ne mondjak, nagyon magával ragadott, 3 napja olvasom de hamarosan végzek vele. Az a gong, hogy sajnos nem bírtam ki, és rágugliztam, hogy happy end-del zárul e. A hátralévő oldalakat mind bőgve olvasom, és előre félek, hogy mi lesz, ha vége lesz.

A lényeg, hogy én szeretem a drámát, a szomorú, kilátástalan helyzeteket, de számomra nagyon fontos, hogy happy end legyen a végkifejlet.

Szeretnék ehhez a könyvhöz hasonlót olvasni, úgyhogy ha tud valaki, legyen szíves ajánlani. Nem érdekel, ha klisés, ha csodás módon minden helyre áll, csak a vége legyen boldog. Előre is köszi és bocsi a hosszú kérdésért. :)



#könyvajánlás #JojoMoyes #MeBeforeYou #MielőttMegismertelek
2021. okt. 25. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos hogy szerelmes legyen, akkor a brilliáns barátnőmet (l’amica geniale) ajánlom.

Bár nem tudom happy end lesz e még csak most olvasom a 4. részt

2021. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!