Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen, az alábbiakhoz hasonló...

Milyen, az alábbiakhoz hasonló könyvet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Kicsit nehezen tudom megfogalmazni, hogy milyen könyv is érdekelne. Tulajdonképpen olyasmit szeretnék, aminek a világa a Kontroll című film világához hasonlít. Nem abban az értelemben gondolom, hogy mondjuk annyira összevissza az egész sztori, vagy hogy a metróban játszódik. Hanem hogy a helyszíne, a világa olyan sötét, nyomasztó, kilátástalan, teszem azt kelet-európai hangulatú, akár cyberpunk elemek vannak benne, vagy a szocializmus korára emlékeztet. Nehéz ezt a hangulatot leírni, szerintem aki látta az említett filmet, az azért el tudja képzelni, hogy mire gondolhatok.

2021. aug. 2. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
1984 is pl. ilyen, vagy Fahrenheit 451, akkor van egy másik hasonló sztori, ami szerintem tetszhet, a FUTU.RE is hasonló szerintem.
2021. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A per is ilyen
2021. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!