Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményt kérek: John Green:...

Véleményt kérek: John Green: Alaska nyomában, valaki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam már John Green től, méghozzá a Csillagainkban a hibe könyvet és igazából nem is volt olyan rossz. Most rátaláltam egy másik könyvére amiről véleményt szeretnék kérni, persze spoiler nélkül..Kiknek ajánlottátok? Esteleg nagyjó vagy nagyonrossz könyvek mondnanátok? Valaki segít?

#könyv #John Green #Alaska nyomában #ezegyjókönyv?? #valakisegít? #JohnGreen:Alaskanyomában
2021. nov. 7. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszett, szeretem John Green könyveit, mert mindegyik hasonló de mégis teljesen más:D.

Egyébként ebből sorozat is van a Hbo go-n

Láttam és az is tetszett.

Talán a 14 éves kortól ajánlanám, mert én is annyi voltam mikor olvastam.

Mondjuk ez a kor alapján dolgot néha kicsit hülyeségnek tartom, valaki már 14 évesen tisztább fejjel gondolkodik meg sokkal érettebbnek tűnik(észre), mint pl egy 16 éves. Szóval szerintem ez nagyon egyéni dolog.

Fura hangulata van a könyvnek egyébként. De ez pozitívum.

2021. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%

Nem olvastam, csak az HBO sorozatot láttam, az tetszett.

John Greentől a Csillagainkban a hibát olvastam, hát a sztorija annak is érdekes, az irodalmi értéke viszont elég csekély, abszolút ponyva kategória, egyszerűen nincs jól megírva. Nem várnék többet más könyveitől sem.

2021. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!