Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » November 23. jelenik meg...

November 23. jelenik meg Leiner Laura új könyve az L&L könyvesboltban, megéri arra a napra odamenni? Tapasztalatok esetleg ha már valaki ment oda könyvet venni a megjelenés napján nagyon sokan szoktak lenni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom en is azt varom, csak engem az érdekelne, ebookban mikor lehet megvenni, mivel a többi is megvehető remélem, 23-tol az új is.
2021. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Fókuszban azt szokták mondani, hogy ilyenkor még az utcán is állnak.
2021. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
(A könyvesboltban, nem a tévéműsorban.)
2021. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1. 23-tól csak az L&L könyvesboltban lehet megvenni 24-től lehet a többi könyvbesboltban szerintem akkor lehet majd ebookon is
2021. nov. 13. 20:25
 5/12 A kérdező kommentje:
2. Nekem is rémlik valami ilyesmi de nem tudom hogy mindegyiknél szoktak-e olyan sokan vagy csak valami dedikáláskor stb. mivel 23. kedd így abban reménykedek reggel még a középsulisok suliban vannak én egyetemen könyebben megtudom oldani hogy nyitásra odamenjek
2021. nov. 13. 20:27
 6/12 A kérdező kommentje:
*könnyebben
2021. nov. 13. 20:27
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Uh köszi kérdező. Nagyon várom. El sem kezdtem a trilógiát amíg nincs egyben az összes. Engem kinyír, ha valaminek nincs vége. De mindegy ha nem lesz e-book akkor megveszem sima könyvben. Csak jöjjön már ki.
2021. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ekkora tömeg várható, akkor miért nem bírsz ki még egy napot, hogy bármelyik könyvesboltban megvehesd kényelmesen, tolongás, fagyoskodás, egymás arcába köhögés nélkül? Egy nap ide vagy oda szerintem már nem számít, s akkor kényelmesen megúsznád, s nem átfagyva, síkidegen kellene nekiállnod olvasni.
2021. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. Pont ez a lényege a kérdésnek. Ha valaki leírja hogy tömegnyomor van nyilván nem megyek oda ilyen időkben, de ha valaki volt már ott valamelyiknél és azt írja teljesen bírható akkor miért ne mennék oda ha amugy is ráérek aznap.
2021. nov. 13. 21:16
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

„Ha tényleg ekkora tömeg várható, akkor miért nem bírsz ki még egy napot”


Van, aki ezt szereti, mert jobban átjön a „de sokan vagyunk”-érzés, mintha kihozza a futár. Ki ilyen, ki olyan.

2021. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!