Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 16 eves fiunak tudtok ajanlani...

16 eves fiunak tudtok ajanlani konyvet?

Figyelt kérdés
Lany letemre en nem tudok neki ajanlani. A focit nagyon szereti, de egyebkent o nem akar olvasni, en vettem ra. Tudnatok valamit ajanlani amit ti fiuk mondjuk sajat tapasztalatbol szerettetek?

2021. nov. 18. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

A fiúk 12-13 év fölött már "felnőtt" könyveket olvasnak, kalandregény (bár ahhoz talán kissé már idős), krimi, szépirodalom stb. Pl fantasy és scifi klasszikusok, világirodalmi klaszikusok, kém/nyomozó könyvek.

Amúgy egy zárójelben megjegyzem, tudom hogy ma nagyon trendi olvasni, de ha nem szereti, nem kell erőltetni. Inkább legyen egy sportoló, talpraesett ember mint egy penészvirág könyvmoly.

2021. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a focis könyveket, Collina Az én pályám című könyvét szívből ajánlom. A világ legjobb játékvezetője mutatja be a szakmát, szerintem nagyon érdekes a foci ezt az oldalát is megismerni
2021. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Percy Jackson sorozat. Bár kisebbeknek (ajánlják 12 vagy még fuatalabbaknak) nagyon jó, pörgős, humoros, 20 évesen is szívesen olvasom. Ez még a figyelemzavaros öcsémet is lekötötte
2021. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Metro 2033


Egy fiú osztálytársam volt aki rendes regényt olvasott annyi idősen, ő ezt olvasta. A játékot is kivitte.



Vagy ott vannak az Aliens és Predator könyvek, ha szereti az űrlényeket.


Vagy H.P. Lovecraft novellái, ha bejön a kozmikus horror.

2021. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Battle Royale. 700 oldalas könyv, annak idején bestseller volt. Az Éhezők Viadala, Squid Game, meg az ehhez hasonló sorozatok, filmek, könyvek alapját ez adta. Ez a kedvenc könyvem 17 éves fiú létemre.
2021. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!