Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter baki?

Paradicsom31 kérdése:

Harry Potter baki?

Figyelt kérdés
Összesen kétszer olvastam a halál ereklyéi könyvet, de még mindig be értem,hogy van az, hogy Cho az iskolában van? Hiszen ő Harry felett járt egy évvel. Amikor Harryék elmentek horcruxokra vadászni, akkor lettek volna hetedik évesek, tehát Chonak már végeznie kellett volna a Roxfortban. Valaki tud valamit? Vagy esetleg volt szó róla a könyvben, csak én siklottam el felette?

2021. nov. 20. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rég olvastam, szóval biztosra nem tudom a részleteket, de most azt írják a neten, hogy csak azután tért vissza, hogy Neville hívta a Dumbledore seregét azokkal az érmékkel amit az 5.-ben használtak. Szóval alapból nem volt ott.
2021. nov. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hmm, ebben lehet valami :) köszönöm szépen!
2021. nov. 20. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen ő is a képből jött elő en is úgy emlékszem.
2021. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Viszont a filmben meg ott van egyenruhában, amikor Piton minden diákot behivat a nagyterembe.
2021. nov. 20. 23:12
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
A filmek rengeteg hibát vétettek, szóval nem árt őket külön kezelni a könyvektől :D
2021. nov. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolták, ha már kifizették a színésznő gázsiját növelje a tömeget 🤣 biztos ott maradt egy év plusz technikumra 🤷🏼‍♀️
2021. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
bukni nem lehet ott?
2021. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, külön kell kezelni a filmet és a könyvet :)
2021. nov. 27. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam újra, Neville értesítette a DS tagokat, így került Cho is a Szükség Szobájába. A filmet ne nézd, tele van bakival! (például a negyedikben Padma Patil is Griffendéles. Vagy Colin Creevey egyszerűen nem szerepel több részben, csak a másodikban. Vagy a harmadikban Ron mondja azt, hogy "szenvedni fogsz, de valahogy majd örülsz is neki." Ez Harry szövege a könyvben.)
2021. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!