Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki Dr. Várkonyi...

Olvasta valaki Dr. Várkonyi Andrea legújabb könyvét? Ebben a kérdésben például igaza van?

Figyelt kérdés

Abban, hogy kik mire vitték az életben:


[link]


2021. nov. 23. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

várkonyi egy rendkívül kártékony könyvet írt, mindenkit lenéz, aki nem vitte sokra, mert annyira ostoba h. nem látja át, nemcsak az emberen múlik, hanem a társadalmi tényezőkön is, h,. ki hova jut el.

külön büntetés azért, h. magyar viszonyok között a könyvét drágán adja, holott nyilván nem erre rászorulva.

2021. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy férfihoz számomra a hatalom is hozzátartozik. Nem politikai hatalom, hanem az, hogy a pályáján nem a ranglétra alján áll, hanem fel tud mutatni valamit, amit elért, kiharcolt, saját érdemei, tudása, képzettsége alapján.”


Még nem, de lehet el fogom, mert kabarénak tűnik.

Olyan szempontból kártékony, hogy a pszichológiai végzettségére épít a könyv, ami egy amúgy is népszerű műfajt, az önsegítő könyvek táborát erősíti. Ebben a témában már így is sok a szemét és nem biztos, hogy az embereknek, a társadalomnak abba az irányba kéne elmennie, amit a könyv képvisel.


Ugyanakkor szerintem van benne egy tudatos provokáció is, mert minél nagyobb botrányt okoz, annál inkább fog fogyni majd. Szóval lehet ez fel van építve, amitől igazából csak még kártékonyabb lesz, mert tudatosan rájátszik erre.


A múltkor olvastam a megjegyzését is belőle pl. a hivatali dolgozókra. Onnantól azért elég világos, hogy ez a könyv nem igazán szakmai és nem is túl átgondolt. Mi van, ha egy hivatali dolgozó veszi a kezébe? Ez a másik, ami miatt szerintem rossz, hogy a végzettségére épít a könyv. Gondoljon valaki bele, hogy mit fog érezni az az ember, aki lelki segítségre szorul és a "szakember" elrettentő példaként hivatkozik rá a munkája miatt. Ilyen szempontból csalódás is, mert Várkonyi Andreának felelőségteljesebben kéne cselekednie, mint szakember.

A könyv sehol sem emeli ki, hogy ez a könyv csak a sugar babyk önsegítője és nem mindenkié.


A könyvre kéne valami figyelmeztetés, hogy a pórnépnél a lelki sérülések elmélyülését okozhatja. De komolyan. Rengeteg lelki beteg él az országban és egy pszichológus kiad egy ilyen könyvet. Nagyon gáz.

Remélem a pszichológusok majd online rámennek és elemzik.

2021. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvasom el. Ahogy az elk.tuk remekművet se nézem meg. Van az a kategória, amit elvből bojkottálok. Azok a részek meg, amik napvilágot láttak, hááát. Gyomorforgatóak. Egy ncore letöltést se ér az egész.
2021. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3


így van, a legokosabb döntés a bojkott.


faxom fogja növelni ennek a kivénhedt sugar babynek a bankszámláját azzal, h. megveszem.

2021. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

„Nóri azt kérdezte: anya, miért ilyen szörnyen unott arccal ül itt mindenki? Mondom: édes kicsim, azért, mert egész életükben nem csinálnak mást, mint iratokat tologatnak ugyanazzal a három emberrel összezárva egy ronda hivatalban, nagyon kevés pénzért.”


Hát ennél tényleg kevés rosszabb dolog lehet, de a Mészáros hasán alvás valószínűleg közte van...

2021. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rámentem a ...hölgy oldalára és sokkoló, hogy mennyi szerencsétlen vénasszony tapsikol neki, ha valaki kritikát fogalmaz meg az rögtön "irigy".

Hát lehet nekik ez a tündérmese, egy igénytelen, ostoba tolvajt körbeugrálni alamizsnáért és márkás táskáért, utazásért.

2021. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egyébként van egy olyan elméletem, hogy a hozzá hasonlókat direkt tolják ki a nép elé pofozózsáknak (lásd még Vajna Tímea), mert minél többfelé szóródik a nép gyűlölete, annál kevésbé fog a főkolompos felé összpontosulni. Ha az átlagember levezeti a feszültségét azon, hogy beszól OV valamelyik bábjának, akkor kevésbé fog eltűnődni azon, hogy a fő bűnösre kellene összpontosítania.
2021. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!