Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nagyon régóta keresek egy...

Nagyon régóta keresek egy könyvet. Valakinek nem ismerős esetleg?

Figyelt kérdés

Korábban online olvastam ezt a könyvet és szívesen újraolvasnám, de sehol nem találom és csak halovány emlékfoszlányaim vannak hogy mik történtek benne.

Az emberek közül a férfiak egy adott kortól el kezdtek átváltozni valamilyen lénnyé(Már nem emlékszem biztosra hogy mivé, de szerintem vámpírok voltak), de nem mindegyik férfi hanem csak jó néhány, és ők egy nekik létrehozott intézménybe kerültek ahol meg kellett küzdeniük a férőhelyekért a többi hozzájuk hasonló újoncokkal.

A történet pedig ott kezdődött hogy egy nagyon kivételes dolog történt mert egy lány (főszereplő) is átváltozott és nem értették hogy ez hogyan történhetett.

Sajnos többet nemtudok róla elmondani, remélem hogy valakinek beugrik hogy mi is ez a könyv és tud nekem segíteni!



2021. nov. 27. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Fekete tőr testvériség?
2021. nov. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos :(
2021. nov. 27. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Kaptár?
2021. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen! Nagyon köszönöm szépen ezt kerestem.
2021. nov. 30. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen :)))
2021. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!