Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romantikus, humoros, jelenben...

Romantikus, humoros, jelenben játszódó könyvet szeretnék olvasni. Ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok,ami izgalmas,letehetetlen,romantikus, de van benne egy kis humor is.Tehát nem az a nagyon érzelgős,csöpögős.

( Például hangulatilag olyasmi,mint a Mindörökké Norma, vagy Az időutazó felesége,ha esetleg olvastátok valamelyiket.) 19/L


2008. dec. 13. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlen Hercegnő naplója... én már olvastam és nagyon jó!
2008. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg Cabot könyveit ajánlom minden mennyiségben! Garantált kacagás, tanulás, olvadozás és persze happy end! :)
2008. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
figy ha az Alkonyatot elolvasod abba belehalsz olyan jó utána már nem tudsz mit olvasni mert ugy érzed hogy minden könyv csak unalmasabb lehet ennél szóval hajrá
2008. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Természetesen az Alkonyatot már olvastam nem rég,és tényleg nagyon jó volt!

A többi ötletet is köszönöm :)

2008. dec. 29. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

anna gavalda:egyedul nem megy

az irononek nagyon jo a humora .nem doltem ki a nevetestol,de sokszor megmosolyogtatott,romantikus,de nem nyalas,es a jelenben jatszodik.szal szerintem szuper konyv.ajanlom mindenkinek

2009. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Alyson Noel:Evermore

Letehetetlen!!!Egyesek azt mondják hasonlít a twilighthoz,de aztán teljesen másképp alakulnak a dolgok benne,és izgalmas!!Ajánlom mképpen!!Ez a halhatatlanok társulatának első kötete,ennek a folytatása a bluemoon és a shadowland

2009. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!