Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szjg Csak szerintem volt ez...

Szjg Csak szerintem volt ez nagyon gonosz?

Figyelt kérdés
Amikor felhívják az Asok ruhatervezőjét és berendelnek mást, mint amit az Asok akartak. Szerintem ezzel elcseszték szerencsétlenek szalagavatóját, ami egy életreszóló élmény. És azt is lehetségesnek tartom, hogy ezt poénból megcsinálják a valóságban is, ami hatalmas szemétség lenne

2021. dec. 8. 20:33
1 2
 1/11 Anna0806 ***** válasza:
95%
Szerintem úgy, hogy szombaton lesz a szalagavatóm baromi gáz és megalázó lenne, hogy készülünk, gyakorlunk, csináljuk és ott derülne ki, hogy nem is az a ruhánk amire mi készülünk. Szóval ultranagy szemétség még úgy is, hogy amúgy szeretem a sorozatot, mert ez tényleg egy életre szóló élmény.
2021. dec. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is szemétség, most azért mert az az osztály nem olyan "jó fej" mint a b-sek. Meg Edináék bunkóztak csak, erre Dave-ék megszivatják az egész osztályt.
2021. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Az A-sok szerintem túl messzire mentek azzal, hogy beszólogattak az idős bácsira, aki Reniék szabója. Az oké, hogy egymást folyton fikázzák, de Stein bácsit minek ebbe belerángatni?
2021. dec. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
#3 Igen, ez igaz, de csak Edináék szóltak be neki, szóval elég lett volna őket megszivatni valahogy, nem pedig az egész osztályt.
2021. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak az a gáz, hogy megtették, hanem az is, hogy aztán semmi következménye, egyik osztálytárs se szólt be érte, pont mintha az író is jó poénnak tartotta volna, mint ahogy a többi bullyingos jelenetet is.
2021. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ebből is látszik, hogy ez egy idealizált tini regénysorozat, aminek egyébként sincs sok valóságalapja.

Szerintem is szemétség.

Főleg, hogy játsszák az eszüket, hogy ők mennyivel különbek az a-soknál, nem buliznak, nem járnak diszkóba, csak a garázsban bandázgatnak, nem isznak, nem füveznek, … de lazán elcs*szik a másik osztály szalagavatóját, csak azért, mert nem szimpatizálnak velük.

2021. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Valóban szemétség, főleg azért is, mivel abba az osztályba nem csupán a 4 A-s lány jár. Tami és Rami nem is rosszak és Edina pont 12. osztályra lett rendesebb (igaz, a ruharendelés hamarabb volt).

Fontos élmény a szalagavató. Bár Renit bántotta Edina, nem kellett volna lesüllyedni az ő szintjére.

2021. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szemétség volt az egész osztályt megszivatni mert csak Edina szólt be Stein bácsinak ami mondjuk nem volt szép úgyhogy szerintem az lett volna a legjobb megoldás ha csak egyszerűen kiröhögik és hagyják hogy majd a szalagavatón rájöjjön Edina hogy a b-seknek sokkal jobb a ruhájuk
2022. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg elég szemétseég volt, ráadásul (ahogy fent is írták) csk Dináékra haragudtak.
2023. jan. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
egy bullyfantasy az egész regény, azt a csóri Karcsit is mit össze szívatják, Reni minden hülyeségen rinyál, csak a valós problémákon nem
2023. jan. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!