Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad-kérdés?

Wattpad-kérdés?

Figyelt kérdés

Mobil applikációban hol találok beállításokat? Hogyan tudok szűrni magyar nyelvű, befejezett történetekre?

Illetve hogyan tudnék szöveget kimásolni akár appon, akár netes felületen? A ctr+C, ctr+V nem működik, a Nyomtatás szintén..



2021. dec. 14. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A mobilt nem tudom, a szövegmásolás viszont azért van letiltva, hogy ne lopják el a szöveget (az ugyanis a szerző jogtulajdona).

Netes felületen esetleg jobb klikk > View page source és ott rákeresel a szövegtestre, de nem kis munka formázni a nyers kódot.

2021. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Applikációban: A kezdőlapon ott van a profilod (jobb, felső sarok), utána ugyan ott ott van a fogaskerék (jobb, felső sarok).

Ha azt szeretnéd, magyar nyelvű történeteket találj, akkor Preferred Stories alatt ott van a nyelv (language). Ott tudok kiválasztani a magyart.


Ha magyar nyelvű, befejezett történeteket szeretnél keresni, akkor keresés (alul, a nagyító ikon). Itt két lehetőséged van. Vagy kategoria szerint keresel, vagy te írsz be egy kulcs szavat. Ha kategoria szerint, akkor sz összes sztorit mutatja, nem tudsz csak befejezeteket keresni. Weben mutatja, mi van befejezve, persze, ha az író be is állította. Ha kulcs szavak szerint, akkor írj be egy kulcs szavat, keresés, content, Only show completed, Apply. De úgye itt is az a szituáció, mint az előzőnél. Ha nem állítja át az író On goingról Complete-re, akkor nem adja ki őket.


Másolni egy nagyon egyszerű okból sehogyan se tudsz, szerzői jog. Se screen shot, se megosztás, sőt még kommentet se tudsz másolni. Nincs rá lehetőség. Én mint író örülök ennek, mert szerintem senki se szerétné meglátni, hogy ellopták a sztoriját. Ámbár van olyan lelkes emberke, aki legépeli az egészet.

2021. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos, az appból nem tudom felolvastatni, illetve ami olvasná, az a keretet is, online olvasni felolvasó programmal kb élvezhetetlen.
2021. dec. 14. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ez a probléma, nyugodtan írj rá a szerzőre, hátha nyitott arra, hogy átküldje.
2021. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!