Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » B. E. Belle - Árvák ; Marion...

B. E. Belle - Árvák ; Marion döntése nem túl egoista?

Figyelt kérdés

AKI NEM OLVASTA? ITT ÁLLJON MEG, MERT EZ SPOILER!!!


338. oldalnál tartok éppen.


Kiderült hogy Marion rákos és nem akar kemót, mert nem akar megint kopasz lenni. Egyszer 15 évesen ugyanis büntetésből lenyírták kopaszra a haját és emiatt nem akar megint kopasz lenni.


De mint "anya" (Colette, Léa és Vincent csak a fogadott gyermekei, tudom), nem az lenne a logikus, hogy küzdeni akar?


Mindegy hogy már felnőtt a gyereke az embernek, akkor is küzdeni akar az életéért hogy minél tovább maradhasson a gyerekeivel.


***


Ráadásul szereti Jean-t, de nagyon egoista módon bánik vele. Csak annyit érzek a könyvet olvasva, hogy azrt szereti Jean-t, mert jó támasza a nehéz életében és, mert Jean törődik vele, de nem látom, hogy ő törődne vele, csak ugráltatja a férjét meg úgy bánik néha vele, hogy Jean vagy egy papucs vagy nulla az önbecsülése.


Ebből kiindulva nem értem miért nem gondol a férjére sem mielőtt kimondja hogy inkább meghal.


Elvégre a férje szereti őt (nem minden férj tűrt volna ennyit mellette), nem értem, miért nem akarja hogy a férje mellett maradhasson, mert esetleg szüksége van a férjének rá.


2021. dec. 15. 12:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!