Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írtam egy könyvet, mit tegyek?

Írtam egy könyvet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég fejeztem be egy könyvet,amit egyedül írtam. Egy átlagos ember vagyok, csak kedvem támadt könyvet írni, így megcsináltam. Na és arról lenne szó hogy az egész Word-ben van, és ha szeretném magamnak kinyomtatni könyv formájában(saját borítóval stb) akkor hova kéne ezzel mennem és mik a teendőim?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2021. dec. 20. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod magadnak is csinalni axszerkesztest es aztan copy guru v hasonló cegnel bekötik neked.
2021. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem értek ehhez,de ha van a közeledben nyomda vagy ilyesmi ott biztosan segítenek.
2021. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 b1812567 ***** válasza:

Tetszőleges komolyabb print/copy/gyosnyomda cégnél megcsinálják neked, ha pdf-ben, szerkesztve (megfelelő paraméterekkel) viszed oda.

Ami kérdésesebb, hogy milyen kötést tudnak, illetve te mivel elégszel meg. Ha nem felel meg amit kínálnak, akkor keresned kell könyvkötőt is. Esetleg egy nagyobb könyvtár saját kötészetét megkeresed, hátha vállalnak (esetleg fusiban) ilyet.

2021. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!