Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fanfiction írók! Miért pont...

Fanfiction írók! Miért pont ezt a műfajt szeretitek?

Figyelt kérdés
Én is írok és megvan rá a magam oka, csak kíváncsi vagyok, hogy nektek mi az, ami miatt szeretitek.

2021. dec. 21. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

A fanfiction nem műfaj. Írói szempontból csak annyiban különbözik a "szokványos" írástól, hogy már létező szereplőkkel és/vagy világgal dolgozol. Azon belül ugyanúgy írhatsz verset, novellát, regényt; romantikus ponyvát, krimit, thrillert, horrort, tündérmesét. Elég furcsa a kérdésed így.


Egyébként pedig én azért írok fanfictiont, mert a különféle eredeti sztorik megmozgatták a fantáziámat és megszerettették velem a szereplőket annyira, hogy kifejteni/folytatni/átgondolni akarjam a történetüket.

2021. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Nekem is ez az indokom
2021. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Igen bocsánat, tényleg nem külön műfaj. Elnézést 😅

2021. dec. 22. 07:05
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Fanficet azért írnak, mert megtetszik nekik a világ és/vagy szereplők, s tovább gondolják. Meg sokan, kezdő mivoltuk miatt, nem tudnának összetett kitaláltvilágot alkotni, vagy elvonatkoztatni kedvenceiktől. A fanfction pont a legjobb azoknak, akik szeretik tovább gondolni az általuk szeretett történetet, amit szeretnek, beszippantotta őket.
2021. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!