Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta az Állj mellém c....

Aki olvasta az Állj mellém c. Leiner Laura könyvet:Tetszett? Mi volt a kedvenc részed? Mi volt a kedvenc kommented? Sajnálod, hogy vége van a trilógiának?

Figyelt kérdés
Légyszi, csak azok válaszoljanak, akik normálisan tudnak, és akik tudják, hogy miről van szó.

2021. dec. 25. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt rossz, de nekem jobban tetszett az első IOV trilógia. Kedvenc részeim igazából a vicces kommentek, meg Kocsis jelenetei, plusz amikor az "én még soha" játékot játszották.

Nem sajnálom, hogy vége, szerintem pont így volt elég és jó ahogy van. Már kíváncsi vagyok, hogy az új LL könyv miről fog szólni. :)

2021. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Tetszett, bár nem annyira, mint az első két könyv. A legtöbb próba fantáziátlan volt, különösen a döntő.

Kedvenc rész, mikor a szabadnapon horgászni mennek. Vagyis inkább hülyülni. :D

Hiányérzetem van, hogy vége, de ugyanakkor nem akarok új IOV-könyveket, szerintem ezen túl már nem lenne érdekes.

2021. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszett és jobban mint az első rész. (Nekem abban túl sok volt az anyu meghalt elmélkedés. Értettem a lényeget de 100 oldallal kevesebben is értettem volna pl a 3. részben) Nem pont ezt folytatnám, de el tudnék még viselni IOV regényt. Akár másik suli szemszögéből. Vagy mondjuk egy nagy döntő játékot az eddigi nyertesekkel.

Melyik volt a kedvenc jelenetem? A kísértet ház jó volt szerintem. Meg amikor Rajmunddal húzták egymás agyát.

De eg st Johannást is el tudnék képzelni. Ricsi, Zsolt, Kinga, Virág. Vicces lenne 🤣

2021. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszett, a Higgy nekem mellett a legjobb rész.

Rajmund és Sára már valóban egymásba estek, főleg a csónakos jelenet volt a kedvencem.

A feladatok is izgalmasok voltak, beleértve a félreértett horgászást, a számháborút, a négy tanyasi feladatot és a székfoglalót.

Leginkáb a szabad program, vagyis a horgászás Tahival és a játékok nyerték el a tetszésemet.

Tahit nagyon megkedveltem és Vivi is egyre szimpatikusabb.


A kommentek egy részén felnevettem, mint pl ahol azt írja valaki, hogy Iskolák Versenye Tindere.

A másik pedig: "A csapat, amelyet nem kértünk, de amelyikre szükségünk volt."

Az elsőhöz kapcsolódok, mivel a vége valóban jól rendeződött el. Sára kapott egy új életet, amiért meg is dolgozott. :)

Én is alig váromm hogy Laura mivel lep meg minket jövőre.


Annyiban sajnálom, hogy vége lesz, hogy több trilógiát már nem ír Laura, viszont az elsőt is szívesen újraolvasnám.

2021. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok, érdeklődnék h miért lettem lepontozva, tényleg érdekelne :))))
2021. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
5 lehet véletlenül. Nekem néha van ahogy gorgetek pont rátenyerelek piros vagy zöld pacsira 😕 de most bezöldezlek.
2021. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ez a trilógia jobban tetszett. Az első se volt rossz, de volt, hogy már untam, hogy önmagát ostromolja és továbblapoztam.

Az elején Tahi még nem volt szimpi, de a végére bebizonyította, hogy vérbeli tagja a "Kocsis öngyilkos osztagának˝.

Az is tetszett, ahogy bebizonyították, mind, hogy nemcsak egy-egy rossz emberről van szó.

Azt is szerettem amikor kommenteltek. Túl sok jó komment van nem lehet egyet választani.

Rajmund beszólásain nagyon sokat röhögtem, az elsőben kevesebb volt a vicces jelenet.

2022. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KCsenge1111 válasza:
100%
Jaja amikor éppen titokba este 11-kor IOV-ot olvasol és jön egy adag komment vagy egy Rajmi beszólás és sírva-röhögve fejelsz a párnádba,hogy nehogy lebukj.Ismerős.....
2023. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Kedvenc rész: a piros teniszütő. :-)

Kedvenc kommentet nem tudok, egyedül a kommentáradat engem nem izgatott annyira.


35/F

jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!