Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyveket...

Kvadrusz kérdése:

Tudnátok olyan könyveket ajánlani amelyek a kommunikációval foglalkoznak?(emberek közötti)

Figyelt kérdés
Érdekel a téma és a kommunikációs képeszségeim nem léteznek. Ezért szeretnék fejlődni.

2021. dec. 26. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Allan Pease könyveire keress rá!
2021. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Never Split the Difference (bocsi, a magyar címét nem ismerem) elképesztően jó könyv, napi szinten használom a benne tanultakat.

A How to win friends and influence people is jó az inkább ilyen józan paraszti ész téma, és állítólag a Emotional Intelligence: Why It Can Matter More Than IQ by Daniel Goleman is jó, de azt még nem olvastam.

2021. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy ne olvass ilyesmiket, de a kommunikációs készségeid attól fognak fejlődni, ha minél több időt töltesz emberekkel, kommunikálva, úgyhogy ha bármikor választani kell az olvasás meg valami emberes program között, az utóbbit válaszd.
2021. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az utolsó jól beszél. Én sose olvastam túl sok könyvet, mégis sokan mondják, hogy nem rossz a kommunikációs készségem.

De ettől függetlenül kipróbálhatod, hátha tényleg segítségedre lesz.

2021. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!