Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen hosszúak az alábbi...

Milyen hosszúak az alábbi könyvek?

Figyelt kérdés

Bűn és bűnhődés, Vörös és fekete, Németh László: Iszony, Hrabal: Sörgyári Capricco, Parti Nagy Lajos: A test angyala, Mann: Mario és a varázsló, Dürrenmatt: Fizikusok, Ottlik: Iskola a határon, Szerb Antal: Utas és holdvilág, Kosztolányi: Édes Anna.

nincs mind feladva, ezek közül lehet választani (még mások is vannak, csak azokat nem írtam le, mert biztos nem olvasom el), bár többet kell, mert több kategória van.


2010. szept. 7. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó van ami hosszú, van ami rövid. Ha engem kérdeznél, illetve én ezeket olvasnám újra: Iszony, Édes Anna, sörgyári Capricco.
2010. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Mario és a varázsló novella, vagy valami ilyesmi, nem?Mert én úgy emlékszem és biztos,hogy nem volt több 30 oldalnál, de akkor már nagyon sokat mondok...(sajnos már 5 éve volt és kihagy az agyam:D)...de érdemes elolvasni mert nagyon jó.

Az édes Anna sem volt hosszú, talán egy olyan 100 oldal körülire tippelem, lehet ezzel is sokat mondok, lehet picit kevesebbet, de tudom,hogy én nagyon élveztem.Persze ha fantasy-re van beállítva a buksid akkor ne számíts nagy hacacáréra, de az adott kor mentalitását és elnyomását nagyon jól tükrözi és a végkifejlet is nagyon odab@sz...

A bűn és bűnhődés nagyon hosszú a Vörös és fekete is elég vaskos volt ahogy emlékszem, 200 oldal körül van kb, viszont az utóbbi nagyon jó témájú, ha szereted az elmebeteg romantikus sztorikat akkor el kell olvasnod!

A többit nem olvastam, mert iszonyat lusta voltam vagy mert nem kellett:)(helyette elolvastam azért sok mást mint pl a Mester és Margarita,az összes orosz novella ami a könyvünkben volt, Az öreg halász és a tengert, Orwell 1984-ét és a magyar írók novelláit)


Most ahogy olvasom az Iszony iszonyat jó történetű szerintem vedd kézbe ^^

2010. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csáth Gézátok nincs az idén véletlenül?Mert ha igen és lehet olvasni akkor azokat feltétlenül olvasd el !
2010. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minél hosszabb annál jobb... mivel hogy ezek remekművek...
2010. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Parti Nagy Lajos: A test angyala - kb. 80 oldal. A romantikus füzetkék kifigurázása.

A Fizikusok egy dráma, és nincs 100 oldal. Iskola a határon kb. 200 oldal. Utas és Holdvilág is 200 körül van. A Bűn és Bűnhődés - ahogy előttem írták - valamivel hosszabb, de nem veszélyes azért. A többiről szerintem írtak.

De sok függ ám a kiadástól!

2010. szept. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!