Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fantasy könyvek?

Fantasy könyvek?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem fantasy könyveket ajánlani? Lehetőleg ne ilyen értelmetlen, vérengzőset, hanem mint például Vavyan Fable Varázscsókja, vagy a Narnia, Az utolsó elf, ilyesmit. Köszi :)
2011. nov. 10. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A gyűrűk urában van egy kis vérengzés, de szerintem jó, én olvastam. Amúgy érdekelne, hogy a Narnia milyen könyvben. Te ovlastad már?
2011. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismeretlen vizeken (nem a Karib tenger kalózai-s).

Terry Pratchett korongvilág könyvek

Nekem ezek a kedvenceim mindenkinek ajánlom őket.

2011. nov. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom, de legalább van értelme. :D nem, könyvben még nem olvastam a Narniát. lehet, hogy most elkezdem...:)
2011. nov. 10. 18:48
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 10. 18:51
 5/6 A kérdező kommentje:
és az Ismeretlen vizeken szerzője?
2011. nov. 10. 18:52
 6/6 cathilina ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de a Narniát 12 felett nem javaslom. Olyan 16 felett már mehet a Tűz és jég dala-sorozat, nem értelmetlen, de vérengzős (bár a hangsúly nem igazán azon van), a Gyűrűk Ura ugye alap, én pl Az Úr sötét anyagai-trilógiát ajánlanám egyszeri elolvasásra (nem váltja meg a világot, de egyszer jó). Salvatore könyvei tetszettek még nekem, illetve alapmű az Eragon is, bár a személyes véleményem az, hogy szánalmas.

Az értelmetlen vérengzésen nem tudom, mit értesz - az értelmetlen része az akciófilmekre jellemző, a vérengzés viszont szinte műfaji követelmény a kardos-szörnyes-varázslós fantasyben - de ha ilyen gyerekkönyv-szintre gondolsz, akkor viszont tényleg a Narnia.

2011. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!