Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy gyerekkönyv ideálisan...

Egy gyerekkönyv ideálisan hány oldalas?

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy gyerekkönyvet, és a maximális karakterszám megvan, ám nem szeretnék túl rövidet írni. Arra gondoltam, hogy megpróbálok megírni úgy harminc oldalt, de félek, hogy túl rövid lesz.

Nézegetem néha, hogy az ilyen könyvek milyen hosszúak, van, ami csak húsz, de van, ami több, mint száz.


6-7 éves korosztálynak szánnám.



2021. dec. 29. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne oldalszámra írd....


Ha jó a könyv, akárhány oldalasan is elolvassák!

2021. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, nem oldalszámra akarom írni, csak nem szeretnék egy 10 oldalas írást, mert szerintem az kevés.
2021. dec. 29. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 oldal akkor 10 oldal, füzetként lesz kiadva.
2021. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó, de nem 10 oldalt szeretnék. Az olyan kevés.


Mindegy, lesz, amennyi lesz.

2021. dec. 30. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azon múlik hogy te nem szeretnél 10 oldalt akkor meg gondolkodj el, hogy neked mi lenne a megfelelő, mivel lennél elégedett és írj annyit. Mi annyit tudunk mondani hogy nem kevés az a 10 sem. Sok sikert hozzá 😃
2021. dec. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Egyébként elküldjem itt valakinek ha nem is bétázásra, de véleményezésre?

2022. jan. 4. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!