Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen és Owen King Csipkeróz...

Stephen és Owen King Csipkerózsikák c. könyvét ajánlanátok egy 15 éves lánynak ajándékba?

Figyelt kérdés
Ő kérte, de jó lesz ez neki?

2022. jan. 2. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szvsz nem volt egyáltalán vészes a könyv, ha amiatt tartasz, hogy túl sok lenne a horror benne. Ha 15 éves koromban olvastam volna sem valószínű, hogy nagy benyomást tett volna rám, a Carrie, It és társai sokkal durvábbak, azokra a mai napig nem szívesen gondolok vissza. Ez speciel inkább fantasy/thriller, de abból is a töményebb fajta, a vége felé több oldalt is átugráltam, mert egészen unalmassá és lapossá vált a történet. De ha őt érdekli és kérte is, én nem látom akadályát, hogy elolvassa.
2022. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sem jött be, hosszú oldalakon át nem történt semmi érdemleges, és nekem kicsit se füle se farka, de ettől még neki tetszhet.
2022. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1, nem azért kérdeztem, hpgy a horror tűrhető-e benne, hanem hogy szerintetek 15 éves fejjel élvezhető?

És első, még azt szeretném kérdezni, hogy te olvastad az Azt? Durvább, mint a film?


Egyébként köszönöm a válaszokat :)

2022. jan. 2. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok, igen, az Az könyvben kicsit erősebb, mint a film. Nem csak azért, mert vannak részek, amiket kihagytak, volt, amit teljesen meg kellett változtatni. A könyvben a gyerekek nem vértestvérséggel pecsételik meg az esküt, hogy visszajönnek, hanem mind lefekszenek Beverley-vel például.


Persze, élvezhető részei is vannak a Csipkerózsikáknak is, de a nagyrésze tényleg nem szól semmi érdemlegesről. Nincs benne annyi izgalom.

2022. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez a Beverleys dolog érdekes..😳


Hát, meglátjuk a csipkerózsikák hogy fog neki tetszeni

2022. jan. 2. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!