Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadosok, blogosok, történe...

Wattpadosok, blogosok, történet írok! Hoztátok lenne egy par kérdésem (?).Lent megtaláljátok.

Figyelt kérdés

Szóval, mi motivál titeket, hogy folyamatosan legyenek részek? Mi az amitől igen is végig írtok egy történtet?

AZ olvasók vissza jelzése? Vagy magában attól függ mennyire ragadott magával téged a saját sztorid?


Illetve még arra is kíváncsi lennék, hogy egy adott történt írása hogyan zajlik nálatok?

Előre kidolgozátok a történt szállait vagy pedig út közben találjátok ki mi hogyan történjen?



A helyzet az, hogy én még soha nem publikáltam írásomat. Nem is lenne nagyon mit igazából. 😅

Van mikor eszembe jut egy sztori, ami napokig a fejembe van, el is kezdem.

Megírok 1-2 részt és ennyi. Utána kifogy a tintám. Pedig tényleg szeretnék egyszer végre egy teljes történetet létrehozni elejétől a végéig.



2022. jan. 8. 21:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9 azért a szóköz alap... ":D nem hiszem, hogy valaki ennyire igénytelen lenne könyvírás szempontjából

a vessző az más téma....

2022. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szóval én mindig rakok szóközt kivéve, ha olyan helyen irok ahol nem annyira kötött a helyesirás. Tényleg nem igy irok Wattpadon, meg úgy sehol sem. Az ékezetekért meg tényleg bocsi, angol keyboard és nincs az i nek hosszú változata :)
2022. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12 de ez az! én sem használok sokszor ékezeteket facen...
2022. jan. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én mindig ha elekezdek egy könyvet engem az motivál,hogy a barátaim,szüleim bíztatnak illetve én úgy is kezdtem már el könyvet ,hogy csak egy rész volt a fejembe és azért írtam a könyvet ,hogy el juthassak addig és megírjam azt a bizonyos részt.


Ha engem nagyon magával ragad a könyvem akkor képes vagyok megállás nélkül írni(volt már,hogy órákig)


Nekem a történet általában csak úgy alakul írás közben.


Van amikor történetet én nagy vonalakban össze szoktam vázolni,hogy mit akarok bele és nagyjából követem a vázlatot ami nekem megkönnyíti az írást.


Szerintem csak úgy érdemes kitenni egy történetet ha már kész van mert az ember nem tudhatja,hogy mikor lesz legközelebb ideje írni.


Remélem ,hogy a válasz segített.

2022. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!