Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért tűnt el kb az összes...

Miért tűnt el kb az összes netes pdf könyveket tartalmazó blog?

Figyelt kérdés
Bocsi lehet le vagyok maradva, de konkrétan az összes blog amiben az új megjelenésű népszerű külföldi könyveket lehetett letölteni megjelenés után kis idővel.. na ezek eltűntek. Rengeteg ilyet követtem de már egyik sincs, vagy azt irja ki megszűnt az oldal, vagy már nincsenek rajta használható linkek. Ez már büntetendő? Van még azért ilyen oldal ami működik?

2022. jan. 18. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb kiadók folyamatosan ellenőrzik a netet, és a törvénytelen másolatokat tartalmazó oldalak ellen fellépnek.
2022. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezeket általában tinik üzemeltelik, s így teljesen nyíltak. Így meg könnyű megtalálni őket.

Nézz csak fel pár privátam oldalra, esetleg torrent oldalakra. Azok töretlenül mennek.

2022. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig is büntetendő volt :)
2022. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogtisztán új könyvet sosem fogsz letölteni, mert a szerzői jog a szerző halálát követő 70 elteltével veszti érvényét.


A könyvletöltős oldalakat a szerzői jogra hivatkozva a kiadók szépen lekapcsolják.

2022. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen (nem pdf) külföldi oldalak. Ha tudsz külföldiül, akkor könnyen megtalálható. Általában epub formátumban kerülnek fel.

Egyébként meg magyar szerzők gyakran felteszik ingyen a könyveiket az oldalukra.

2022. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!