Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki a legrosszabb a magyar író?

Ki a legrosszabb a magyar író?

Figyelt kérdés

Kicsit katasztrófaturistáskodni akarok, és keresem a legrosszabb magyar regényt. (A Tedd bosszúját már olvastam)

Nem híres író, inkább ilyen elsőkönyves, magánkiadásos próbálkozások érdekelnek


2022. jan. 22. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A moly.hu-n nézz szét a legalacsonyabbra értékelt könyvek közt.
2022. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem magyarországon élek, tehát könyvtárban utánamenni nem tudok, megvenni meg nem fogom, tehát csak 99 százalék hogy valóban szörnyűséges, de van egy nádudvarváry fekete emma nevű csaj, ő szereti teleszemetelni az egyik kedvenc könyves face-csoportomat a könyvének a részleteivel, ki is van adva, keress rá a névre, nem fogsz csalódni ha katasztrófaturizmust szeretnél ;)
2022. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Jókai Mór elég sok szenvedést okozott nekem, a Kőszívű ember fiainál rosszabb könyvet nem olvastam még. (Bár tény hogy a trash könyveket kerülöm.)
2022. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jókai valóban megosztja az embereket, én mondjuk szeretem, de most ma élő rossz írók könyvei érdekelnek.
2022. jan. 23. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Ez az Emma zseniális, ilyen jót ritkán röhögök :D


„Kárnyáczkiék elegáns környezetben laktak,viszonylag nyugodt környéken.Rendezett kétszintes házak,szép előkerttel.Hálistennek a tragikus hírt nem kellett közölni a családdal,mert a férje talált rá a holttesstre.Sokkos állapotban először a mentőket hívta,akik értesitették a rendőröket.Nincs kihallgatható állapotban,jelenleg a pszichiátrián van.Annyit tudunk,hogy van alibije,szaunában volt az egyik szomszéddal. A 14 éves lányuk meg uszodában a barátnőjével,utána a városba készültek szórakozni.Hát abból nem lett semmi! Ő is a pszichiátrián van.Erős nyugtatókat kaptak mindketten. Istenem,micsoda tragédia!”

2022. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Én is a pszichiátrián vagyok. :)
2022. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!