Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az nagyon gáz ha egy fiú...

Az nagyon gáz ha egy fiú romantikus regényt ír?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba aki azt mondja szeretne többet csak érettségi előtt áll és én már nagyon szomorú vagyok hogy várnom kell és nem tudom az érzéseimet kifejezni neki és ezért arra gondoltam irnék egy romantikus könyvet de ilyet férfi irók nem nagyon szoktak

2022. jan. 28. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Azt írsz, amit akarsz. Ki tudná meg? Valószínüleg úgyis botrányosan rossz lesz.

A csak meg csak leakar koptatni. Keress mást.

2022. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, ne foglalkozz a sztereotípiákkal.

Ha nagyon zavar, használj írói álnevet.

A Brontë nővérek is férfi néven adták ki a könyveiket először. Igaz, azóta eltelt "pár" évtized.

2022. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 még érettségi után egyszer megpróbálom, és miért lenne rossz? Mert fiú vagyok? És pár embernek elszeretném küldeni és lehet kiadatni későbbiekben legalábbis eddig ezen gondolkoztam de most mar azon gondolkozok lehet csak elküldöm egy két közeli embernek és ennyi
2022. jan. 28. 21:22
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad elbizonytalanítani, csak mert az első válaszoló negatív, nem biztos, hogy igaza van.
2022. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

4

Azt írtam csak, hogy valószínüleg. Ne legyünk már ennyire gyenge pitsák. :D

Tudod te, hogy a gimis korúak hány százaléka írt már legalább egyszer verset, vagy novellát, regényt? Nekem kb majdnem az összes ismerősöm. Maguktól, nem házi feladatként. Egyikük sem adatta ki soha és nem azért mert nem volt hozzá pénzük. :D

Attól még nyugodtan írjon, 30 évesen vicces lesz vele vissza nosztalgiázni a tiniszerelmekre. :D

2022. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Írd csak. Neked nagyon jó lesz írni, a többi véleményt meg le lehet sz@rni, ha úgy van (számíts arra, hogy negatív kritika is fog jönni)
2022. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom sajat néven érdemes e kiadatni mert írni szeretnék amellett meg valami történelmi regényt is mivel nagyon érdekel az a téma is és a 2 könyvet hülyén nézne ki két külön néven ki adni és ha saját nevén adom ki a szerelmes regény miatt lehet le néznének vagy diszkriminálnánank
2022. jan. 28. 21:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#5

Persze, hogy tudom. Jelen!

Versekben utazom, nem mondom, hogy mind remekmű, de én szeretem csinálni (van pár száz).

Lehet, hogy nem jelent meg saját verseskötetem, de annál nagyobb öröm, amikor barátok, kollégák, ismerősök keresnek meg, hogy nem szedném-e rímbe a születésnapi köszöntőt, vagy a tanárbúcsúztatót, és elmesélik, hogy örültek neki. Beképzeltnek fogok tűnni, de büszke vagyok rá, hogy egyik kolléganőm férje a verset, amit kapott, keretbe tette, úgy van a nappalijukban.

De lássuk be, nem mindenki viseli egyformán a kritikát.

Pár mondat elég volt, hogy a kérdező a szeretném kiadatni szintről a csak pár közeli embernek megmutatom szintre essen.


Egyébként nincs lehetetlen, egy ismerősöm írói álnév alatt kiadatta a regényeit magán kiadásban.

2022. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 már napok óta ezen vacilalok mi lenne a legjobb mert szeretném ezt is de első sorban csak pár ismerős utána pedig a nagy közönség csak az álnév kérdéses hogy, kell e vagy nem vagy ajánlott vagy nem
2022. jan. 28. 22:12
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened.
2022. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!