Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a Végítélet...

Mit gondoltok a Végítélet c.könyv végéről?

Figyelt kérdés
Az érdekel kinek mi a véleménye Stephen King könyvének a végéről.Nagyon kiváncsi vagyok ki mit gondol.

2022. jan. 30. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem sz@r. Volt egy fulljó ötlete, aztán az egészet elcseszte a végével.

Mondjuk az jobban zavart a könyvben, amikor arról filozofálgattak, hogy a jók inkább filizofálgatnak, a rosszak meg reál beállítottságúak.

2022. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem tetszett. Meg egyáltalán, hogy a járványból a végén jó a rossz ellen apokalipszis szintű háború lett egy lapos befejezéssel.
2022. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Habár nem a kedvenc King-könyvem (a top 3-ba se férne), mégis évente egyszer előveszem. Nagyon erős atmoszférát teremt a járvány, a társadalmi konvenciók széthullása ennek hatására, majd a "posztapokaliptikus roadtrip", ahogy végigkalandozunk az elnéptelenedett Amerikán.

Azt hiszem, ez a könyv igazán erős része, már a boulderi társadalmi újraszerveződés sem lett ennyire jól sikerült - viszont nagyon sajnálom, hogy a vége az lett, ami. Flagg egy kifejezetten érdekesre és hatásosra megírt gonosz volt, éppen ezért nagyon méltatlannak találtam a vegasi lezárást, majd a főhősök boulderi hazatérése is hagyott bennem hiányérzetet, ugyanis szinte semmi jelentőséget nem tulajdonítanak a nyugaton történteknek.

King egyik hibája, hogy bár őrületesen erős a hangulatteremtésben, a nagyobb könyvei végére elfogy az ötlet, a kedv, és a lezárások elmaradnak a várakozástól. Ahogy itt is ezt történt.

2023. dec. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!