Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasod vagy inkább elretten...

Elolvasod vagy inkább elrettent, ha egy szerző még privátban is megkeres, csak olvasd el és értékeld a könyvét?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy sosem hallottál az illetőről korábban, és minden aktivitása a közösségi oldalakan a saját könyvének promotálása.
2022. febr. 4. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem olvasok kérésre, ha érdekesnek találom a könyvet elolvasom, de ha a fülszöveg és az értékelések alapján nem fogott meg, nem olvasom el csak azért, mert megkértek erre.
2022. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Volt már rá példa. Mivel érdekelt a téma és az érdeklődésembe vágott, ezért elolvastam és amúgy tetszett is. Szóval már ebből láttam, hogy legalább ránézett a már olvasott könyveimre és nem tök random írt.


Ha nem lett volna a zsánerem, nem olvastam volna el.

2022. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Könyvnek azt nevezzük, amit már egy kiadó nyomtatásban kiadott, könyvesboltok polcain megtalálható. E kiadványokat vásárolom meg, nyilván az ízlésemnek, érdeklődési körömnek megfelelően válogatva közöttük. Ilyet, hogy egy ismerős, vagy haver írt valamit, és rámtolja, hogy olvassam el, no ilyesmire nem vagyok kapható.
2022. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó, akármennyire hihetetlen, kiadott, de még kezdő/ismeretlen írók szoktak adni példányokat így.

Sőt, ismert íróknál is létezik az ARC.


Amúgy a könyv fogalma, amit használsz már helytelen. Magánkiadás is lehet, az ebookok is könyvek lehetnek. A könyvesboltos gondolatod meg szintén nonszensz. Melyik könyvesboltok? Bármelyik? Azokkal a könyvekkel mi van, amit egyik helyen lehet kapni, másik helyen nem?

2022. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!