Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Watchmen képregényt megéri...

Watchmen képregényt megéri elolvasni?

Figyelt kérdés

Youtube feldobott egy ajánlást. Nagyon megtetszett, de még soha nem olvastam képregényt. Nem vagyok benne ebben a világban, sima könyveket szoktam venni.

Megéri megvenni és elolvasni?

Kerek egész történet?

Ezt néztem mert itt egybe vannak a részek: [link]

Mit gondoltok róla? Jöhet bármilyen vélemény. :)



2022. febr. 5. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár egészen ugyanaz, én a képregényből készült "motion comic"-ot néztem meg, ami lényegében a megrajzolt képregénykockák minimális meganimálása és narrátor általi felolvasása. Mint egy animációs film - hangoskönyv hibrid:

Link (ez maga a mű, tehát spoileres, viszont jó összehasonlítási alap az általad linkelt oldalon lévő 10 oldalas mintaképpel):

https://www.youtube.com/watch?v=mLdqKIj3-A0


Ha bejött a képregény, akkor a következőket érdemes megnézni sorrendben a teljes élményhez:

1. Watchmen képregény

2. Watchmen képregény motion comic (ez ugyanez kétszer, a második az animáció, így egy kis színészi játékot és hangulatfestő zenét is kapsz alá)

3. Watchmen mozifilm (a képregényen alapul)

4. Watchmen sorozat (a képregény egyes karakterei megjelennek benne, megkönnyíti a megértését, hogy ismered az eredettörténetüket)

2022. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!