Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ilyen Drarry fanficet tudtok?

Ilyen Drarry fanficet tudtok?

Figyelt kérdés

Olyan Drarry fanficet szeretnék mint pl a "Birtokolva" vagy a "Gentlewizards Club" vagy esetleg "Kiss me or kill me but don't cut me off".

A lényeg az, hogy Harry-ék már felnőttek legyenek benne, éljék a saját kis felnőtt életüket, de ne csak a határtalan erotika legyen az értelme a sztorinak.

Kezdetleges alig pár részes sztorik is jöhetnek, meg befejezettek is, nem vagyok válogatós ilyen szempontból.



2022. febr. 12. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem felnőttek, de ez az egyetlen Drarry fici, amit képes vagyok elolvasni, mert nagyon szépen van felépítve benne minden, ráadásul nem csettintésre jönnek össze, hanem tényleg van foglalkozva az érzelmi háttérrel.


[link]

2022. febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én kedvencem a Titkok, bár itt még roxfortosok utolsó évben a végén.
2022. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!