Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romlott vagy pedig javult az...

Romlott vagy pedig javult az írásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom eldönteni, hogy ahogy írom a részeket, azoknak a megfogalmazása javul vagy pedig romlik....az első részekben tudom hogy sok minden nem jó, de nincs semmi kedvem átjavítani azokat, mivel ugy érzem hogy egyre szarabbul fogalmazok....



2021. júl. 5. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Persze hogy a linket sikerült kihagynom....ilyen is csak én lehetek :D

2021. júl. 5. 23:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvasnám, csak a szereplők történet szála(hogy így fogalmazzak) nagyon taszít.

Nincs barátod, aki ott volt mikor elkezdtél írni? Ő többet tudna mondani. Ismeri a beszédstílusod az íráskészséged stb.

2021. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Elolvastam az első és az utolsó rész elejét. Szerintem fejlődtél.

Az elején eléggé túlírtál mindent, szinte semmit nem kértél az olvasó fantáziájára bízni, és még a "levegő" szót is olyan körülményesen írtad le, hogy belebicsaklott a szemem:D

Az utolsó rész ellenben olvasmányos, kapunk elég információt, de nem is írod le, hogy ki, hány centiméteresre nyitja a száját.

A cselekmény nem keltette fel az érdeklődésem, mivel nem vagyok Drarry shipper, de szerintem érdemes folytatnod, a fogalmazásmód mostanra rendben van.

2021. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak beleolvastam. Szerintem jól írsz, választékosan, de egyet kell értenem az előttem szólókkal. Az elején legalábbis túlírtál szinte minden mondatot. "színtelen éltető jellegű oxigén" - az ilyenekért mindenkit elpicsáznék.
2021. júl. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam, amikor írtam hogy sok mindent kéne átjavítanom az első részekben....Ahogy újra olvasom szinte az én szemeim is kiguvvadnak attól,hogy mennyire túlspiláztam😅

#1 van olyan barátom, de úgy érzem hogy fél megbántani...pedig jól viselem a kritikát...

2021. júl. 6. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyetértek, hogy nagyon zavaró, ha túlírbak valamit.


Én lrimit olvasok, ami majdnem 500 oldal és csak azért annyi, mert kb mindent részletesen leírnak, most már 120 oldaltelolvastam és kb semmi nem történt.


Én mem szeretem a szemléltetéseket, azt szeretem elolvasni, hogy mi a sztori, mi volt a csattanója, hogy ki pontosan mit, hogy meg mit csinált meg a lényegtelen elmélkedéseket és párbeszédeket, amik nélkül a könyv megállja a helyét, nem szeretem.

2021. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!