Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter 4. részében az...

A Harry Potter 4. részében az írónő a Hermionét játsző színésznő miatt eszközölt változásokat a könyvben a karakteren?

Figyelt kérdés

Arra gondolok leginkább, mikor az addig lapátfogúnak leírt Hermionét eltalálja Malfoy egyik ártása, és hód fogai nőnek, utána meg mikor meggyógyul észreveszik a fiúk hogy szebb a mosolya, és mondja hogy jobban megcsináltatta őket mikor gyógyították.

Ugye úgy tudom mikor a 4. rész elkészült, már megjelent az első (vagy talán a második is) rész filmen, és látszott hogy Hermione szerepére nem éppen egy csúnya lányt választottak, aki pár év múlva jó eséllyel csinos nő lesz, szóval az érdekelne hogy Rowling emiatt "alakított" úgymond a külsején, hogy illeszkedjen a filmben a karakter ábrázolásához? Vagy ez puszta véletlen?



2022. febr. 16. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Köze sincs hozzá. A Tűz serlegét előbb írta, mint ahogy kijött a film. Csupán azt akarta prezentálni, hogy csúnya kislányból is tud a kamaszkor szép lányt varázsolni.
2022. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az előző jól írja. A 4.könyv kijött 2000-ben, az első film 2001-ben.

Hogy a casting mennyire volt meg azt meg nem mondom.

2022. febr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy is az lehetett a terv, hogy Hermione a kamaszkor alatt kicsit megszépüljön, hogy ne csak mindig az eszével tűnjön ki. Így lehettek később pasijai meg udvarlói, Krum is beleszeretett, meg az a srác is, akivel a Lumplscluk bulijára ment.
2022. febr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag Hermione Granger egy színesbőrű lány Rowling képzeletében, így valószínűleg nem Emma miatt szépült meg Hermione. Hogy tényleg színesbőrűnek képzelte Hermionét vagy ezt csak utólag találta ki, azt nem tudom. A castingba nem tudom menmyire volt beleszólása, lehet semennyire vagy lehet ott említette, hogy Hermione színesbőrű, de végül fehér bőrű mellett döntöttek.


Az Internátus című sorozatban Evelynt egy színesbőrű lánynak képzelték el és a castingon voltak színesbőrű lányok is, mégis egy fehér bőrű, szőke kislányt választottak.


A fogsort illetően, érdekes tény, hogy Emma kapott olyan műfogsort, amivel olyan fogai lehettek, amilyen Hermionénak voltak, de nem tudott vele beszélni, ezért maradt a rendes fogsora.

2022. febr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Rowling nagyon is benne volt a castingban, ezt a fekete Hermionés hülyeséget is csak utólag említette miután egy színdarabban az lett. Azt nem mondta, hogy feketeként képzeli el, csak azt, hogy az is simán lehet.


Szóval csak hülyeséget beszélt, hogy megfeleljen az akkoriban kezdődő pc őrületnek.

2022. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
csak pusztán irónia hogy amúgy pont hogy fordítva volt emma watsonnál ":D mivel amúgy kislányként / fiatalként nagyon szép csinos lány volt de felnőve már eléggé megcsúnyult lett (valszeg mert annyira "nagyvilági" életet élt...) na meg nem evett rendesen...
2022. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé megcsúnyult?:D Szerintem így harmincévesen szebb, mint a huszas évei elején (rövid haj korszak)
2022. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7 kislányként és fiatalkent tényleg szép volt de a 20-as évei és a mostaniak azok csúnyák…
2022. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

#8

Most hívjam a rendőrséget vagy majd később?

2022. febr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
hívhatod... -_-" annyira gyökér vagy... emma attól még nagyon megcsúnyult! lehet azért mert szét szívta magát meg szét "partizta magát" ez eléggé kihat a külsőre ":D nem is értem hogy merik egyáltalán azt mondani rá az emberek hogy szép... és nem csak a fanok hanem konkrét országos meg nemzeti elismerést kap... aztán sem arcra sem testalkatra NEM vonzó!
2022. febr. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!