Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Piton és Malfoy az eredeti...

Piton és Malfoy az eredeti tervekben is "meg lettek váltva" úgymond a végére, vagy csak a közönségkedvenccé válásuk miatt kaptak ilyen befejezést?

Figyelt kérdés
Mert az első kötetekben egyértelműen negatív szereplő mindkettő, de mégis elég nagy kultusz alakult ki körülöttük valamiért, szóval lehetséges elmélet az hogy azért kaptak végül olyan lezárást ami úgymond megváltja a bűneiket és hőssé teszi őket (főleg Pitont), mert az emberek megkedvelték őket? Vagy ez eredetileg is így volt kitalálva? Mit tudtok erről?

2022. febr. 21. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rowling azt állítja, hogy Piton történetét mindig is így tervezte, és állítólag Alan Rickmannek is előre elmondott olyan dolgokat, amik akkor még meg sem voltak írva. Hogy ez összességében mennyire igaz, azt persze nem tudni, de logikus lenne, hiszen Harryék is szinte minden részben gyanakodtak rá, az olvasó is, mégis olyan befejezést kapott, amilyet. Ráadásul Piton szerintem inkább a sorozat végére lett közönségkedvenc ("always" és társai), szóval nem hiszem, hogy közben a rajongók drasztikusan megváltoztatták volna Rowling terveit.

Malfoyról én nem tudok semmit, de nem gondolom, hogy hősies lezárást kapott volna. Sőt, többektől hallottam, hogy várták, hogy majd az utolsó pillanatban átáll Harry oldalára vagy egyértelműen szembemegy a szüleivel/Voldemorttal, de végül ez ugye nem igazán történt meg.

2022. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt hallottam, hogy Pitont játszó színésznek már a legelején elmondta az írónő, hogy mi lesz a karakterével, ez szerint játszott végig. Szóval akkor az írónő már tudta, hogy mit akar majd megírni. Főleg hogy ha jól emlékszem, csak az első 4 könyv volt megírva, mikor az első film mozikba került.
2022. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

piton-t inkább a karaktere miatt szerették meg

draco malfoyt pedig a színész miatt ":D egyrészt tény nagyon jól állt neki az a stílus és öltözködés valamint tény eléggé jó képű lett (nézze meg mindenki a valóságban) de amúgy draco karaktere egy hatalmas elvesztegetett lehetőség volt!


és de a könyvekben draco szembe megy voldemorttal! és nem azért mert lássa hogy már voldemort veszít pont ellenkezőleg! mikor a végső harc van draco oda dobja harrynek a pálcáját meg mentve a haláltól!


szóval valós érdeme van neki


pitonról pedig tényleg már az első rész óta tervezi!

minden részben gyanakodnak rá és még is valami jót csinál

2022. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"mikor a végső harc van draco oda dobja harrynek a pálcáját meg mentve a haláltól!"

Ez nem igaz. A filmhez forgattak egy ilyen jelenetet, de nem került bele, a könyvben pedig főleg nem ez történik. Draco pálcája ráadásul akkor már amúgy is Harrynél van.

2022. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

4 igen tényleg! rosszul emlékeztem ":D

a filmhez tervezték végül nem került bele ellenben a játékban benne van DE szerintem így sokkal logikusabb lenne! ha csak azt nézzünk hogy a félvér herceg során mennyire bűntudata van és még dumbledort sem volt képes megölni és konkrétan kényszer miatt cselekszik

2022. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kár bármi hősiességet beoemagyarázni Malfoy-ba, jellemtelen, gyenge, gyáva karakter. Szerintem is csak a színész miatt szeretik olyan sokan.
2022. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálta. Nem ezen mullott. Dracot a lányok szeretik ( elsö sorban), Pitont pedig az önfeláldozása miatt ( elsö sorban).
2022. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!