Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az szjg-ben kinek mi az mbti-je?

Az szjg-ben kinek mi az mbti-je?

Figyelt kérdés
Már kicsit régen olvastam, és lusta vagyok újra, de ezen vitatkozok az egyik barátommal, akivel sehova se jutok ezzel kapcsolatban. Így talán egyszerűbb lesz, a válaszokat (és indoklásokat se bánnék) köszi :D

2022. febr. 21. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
igen
2022. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem…

Reni: ISxJ

Kinga: ExTJ

Arnold: INTx

Cortez: ISTP

Dave: ESTP

Zsolti: ESxP

Virág: xxFP

Ricsi: ESxP

Edina: ESFx


Én is rég olvastam õket, de emlékeim alapján kb. ezeket tippelném. :D

2022. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Én is most éppen ráfüggtem erre a témára, én ezeket adnám nekik:


Reni - ISFJ

Kinga - ESTJ

Arnold: INTJ

Cortez: ISTP

Dave: ENTP

Zsolti: ESFP

Virág: ISFP

Ricsi: ESTP

Jacques: INFJ

Gábor: INTP

Rockerek: szerintem ők is ESTP-k

Macu: ISTP

Edina: ESFJ

Viki: ESTP

2022. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hármas, érdemes leszállni a témáról, mert egy kész bs az egész briggs myers teszt. Semmilyen tudományos alapja nincsen, és nem igazi személyiség teszt. Kb annyira hasznos teszt, mint Facebookon a 10 kérdéses baromságok, hogy melyik szereplő vagy a jobarátokból vagy trónok harcából.
2022. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Kezdjük ott, hogy ez nem személyiségteszt, hanem típusindikátor. Az nem az elmélet hibája, ha sokan rosszul használják.
2022. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%
5 akkor guglizd be, hogy mennyi értelme van az egésznek és nézz utána.
2022. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 Tessek az elso dolog ami feljott: ,,The company's website boasts the assessment has a 90% accuracy rating and a 90% average test-retest correlation, “making it one of the most reliable and accurate personality assessments available.” Many researchers, however, have long questioned the MBTI's scientific merit."
2022. márc. 13. 21:12
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Értem, tehát a cég akik gyártják ezt a tesztet, amiért jó sok pénzt ki lehet adni, azt mondják magukról, hogy 90%-os pontosságú személyiségtesztjük azt figyelembe vesszük, de a tényt, hogy sok kutató régóta megkérdőjelezi, pedig nem :)? Jólvan. Remélem mindannyian befizettek a legdrágább lehetőségre az oldalon :D.
2022. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Azért gondoltam én is linkelek valamit ;)

2022. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Jó lenne ha az okoskodók elhúznának innen és hagynák hogy szórakozzanak azok akiket érdekel a kérdés témája. (3. voltam)
2022. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!