Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Shadowhunters konyvekben az...

A Shadowhunters konyvekben az osszes kotetben szerepel Jace?

Figyelt kérdés
A sorozatban elegge o a foszereplo, a konyveket viszont nem ismerem.Gondolom,hogy szerepel bennuk de nem vok benne biztos, hogy pl csak 1 kotetben vagy csak mint mellekszereplo esetleg.
2022. márc. 2. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a 6 kötetes sorozatban végig szerepel, még nem olvastam mindet, de az első 3-ban biztosan benne van. A sorozatot a könyvek alapján készítették, szóval ez alapján végig jelen kell lennie.

És van egy külön könyv, a Mágia vörös tekercsei, ha jól emlékszem, ez úgy hallottam Jace gyermekkoráról szól.

2022. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A végzet ereklyéi könyv sorozatban végig kulcs fontosságú karakter, a Pokoli szerkezetek trilógiában nem szerepel illetve az Utolsó órákban sem, a Gonosz fortélyokban is szerepel de határozottan mellék szereplőként ezáltal keveset hallani felőle.
2022. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!