Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csontváros rajongók, ti mit...

Csontváros rajongók, ti mit gondoltok a 7. részről? A Shadowhunters nektek tetszik?

Figyelt kérdés

Esetleg írt, hogy egy ép eszű ember írt egy folytatást?... ( Nekem a sorozat, a Shadowhunters egyáltalán nem tetszik, szóval ha valaki kitalálná, hogy milyen lenne Clary, és Jace jövője, az nem lenne rossz... )


Én is írtam folytatást, de nem lett valami jó... Szóval, ha valaki szeretné, akkor nagyon szívesen fogalmaznék vele egy új részt, nagyon sokat segítene... Engem legalábbis zavar, hogy iyen könnyen lezárták. Vagy, ha valaki írt pót 7. részt, kérem, hogy privie mindenképp küldje át!



2017. dec. 8. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Ezt a kédést én nem tudom így értelmezni, szóval ki tudnád fejteni?
2017. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Mit értesz 7. rész alatt? A Végzet Ereklyéi 6 részes, a Pokoli Szerkezetek 3, az Árnyvadász Akadémia 10, a Bane Krónikák szintén 10, a Gonosz Fortélyok majd 3 lesz, csak még nem jelent meg mind magyarul, meg lesz még, de az még ha jól tudom, sehogy nem jelent meg. Neked melyik a 7. rész?

2. Te most fanfictiont akarsz íratni valakivel? Mert elég zavaros a megfogalmazás, nem egészen értem.

3. Én szeretem a sorozatot, bár teljesen külön kezelem őket. Két különböző sztori, ami ugyanazon az ötleten alapszik.

2017. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cassandra Clare nem zárta le Clary és Jace történetét, a Gonosz Fortélyokban folytatódik tovább, úgyhogy senkinek nem kell fáradnia a folytatása megírásával, erről gondoskodott maga Cassandra Clare. Ő jól ír, ezt bevallom őszintén, azonban vannak hibái, például folyamatosan csak a "mondta pl.: Simon". Akkor is mondta, ha egyébként egyáltalán nem volt nyugodt a kijelentése, illetve az indulatos felkiáltás. Ez engem nagyon zavar. Leiner Laura könyvei szintén tök jók, de ha valaki jobban megfigyeli, akkor rájön, hogy az összes ugyanaz, mert ugyanaz az ember írta, és ez nem jó. Cortez=Kornél, ez csak egy példa, de Kinga=Szilkó is. Ha valaki írni szeretne, rakja fel a történetét a Wattpadra, ott vannak a kezdő, valamint az ügyesebb, gyakorlottabb "írók". Én is írok egyébként, tudom, hogy miben fejlődtem, miben kéne még. Írj, ha úgy gondolod, tudsz, ha nem, legfeljebb kiderül, hogy nem tudsz írni!
2020. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!