Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van kedved elolvasni a történe...

Van kedved elolvasni a történetemet wattpadon?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy marvel fanfiction. Happy Hogan lánya (Stella) a főszereplő és óhatatlanul is belekeveredik a bosszúállók ügyeibe egyrészt ugye az apja miatt másrészt pedig Peter Parker miatt aki a mostohatestvére lett (mert ugye May és Happy összejöttek és a történetben meg is marad a kapcsolatuk). Stellát egyszercsak egy küldetésre viszik. Lesz benne szerelmi szál (több is). Bonyodalmak, félreértések, harcok. Főbb szereplők: Peter Parker, Loki, Stephen Strange, Vasember, Amerika kapitány, Thor. De kb mindenki benne lesz.

Igazából eléggé kezdő vagyok írásban szóval ne számíts egy remekműre, de szerintem amúgy jó és ötletes lett xd. (nem olyan tipikus fanfiction hogy összejön a pókemberrel meg vasember az apja meg ilyenek).



2022. márc. 15. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és előre szólok hogyha elolvasod saját felelősségre, mert néhány résznél kipusztulhatnak az agysejtjeid.
2022. márc. 15. 19:41
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Mivel nem véleményt kértél, ezért csak annyit mondok, hogy az első "részt" úgyahogy volt át is ugrottam.


Ha komolyan gondolod, akkor töröld le az egész sztorit, és írd újra, nézd át az írással kapcsolatos alap dolgokat, mert így nem sokan fogják olvansi, köztük én se.

Ha meg így tervezted az egészet, akkor inkább írd ki, hogy parodia, mert nekem teljesen úgy jött le az egész.

2022. márc. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nincs.
2022. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Maga az írás tetszett, a téma kevésbé. Ha érdekel egy bővebb kritika:

A cselekmény azt a tipikus, triviális problémákon alapuló érzelgős ponyvaregény hatást keltette. Ahhoz képest, hogy az univerzum hősei, jobb dolguk nincs a szerelmi szálak összegubancolásánál, és nekem hiányzott az is, hogy hiába voltak benne a bosszúállók, semmi jelentőssége nem volt kilétüknek. Random személyek is lehettek volna, ugyanúgy összeállt volna a történet. A megvalósítás, nyelvhasználat a helyén volt, jó volt, egyszer-kétszer talán a múlt idő keveredett a jelennel.

2022. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olvasd át és javítsd ki a hibákat, még egyes fogalmazási és központozási hibák elmennek egy fanfic esetében, de a főszereplők neve ne legyen végig hibásan ragozva.

Illetve May néni lenne itt az anya?

A fejezetek szerintem túl rövidek.


A téma... hát gondolom majd még beindul, de Bosszúállók ide vagy oda ez egyelőre egy középiskolai láv, ahol általában az írók saját magukat képzelik a főszereplő helyébe és dumcsizgatnak a kedvenc hőseikkel. Én is szeretem Lokit. :)

Gamora kiesésének ugye még lesz szerepe?

2022. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

"nem olyan tipikus fanfiction"

De, pontosan a létező legsablonosabb fanfiction. Ugyanolyan az írás stílus, az alaphelyzet, az alapkonfliktusok. Csak egy tini lány ábrándozásai, de irodalmi értéke az egyáltalán nincs.

2022. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fentebb már mindent elmondtak; én még annyit tennék hozzá, hogy ne Twitter-bejegyzés-hosszúságú fejezeteket írj.

Tudom, hogy sokan így csinálnak, hogy minél nagyobb értéket mutasson a számláló, de a legtöbb olvasó nagyon hamar elunja és otthagyja.

Egy fejezet azért legyen minimum 1000-1500 szó.

2022. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5. Nagyon köszi, hogy szóltá: nem May az anyja, nem tudom miért írtam ezt, de javítottam. És igen Gamora kiesésének lesz még szerepe.
2022. márc. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!