Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan vagy hol tudnám eladni...

Hogyan vagy hol tudnám eladni a könyveimet?

Figyelt kérdés
Van jópár népszerűbb és kevésbé népszerűbb könyvem, amelyeket szeretnék eladni, de nem nagyon akadnak rá vevők sajnos. Az áruk maximum 1500 Ft-ig terjed.
2022. márc. 19. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- FB marketplace, vagy ugyanott az FB-n könyves csoportok.

- Vatera

- Jófogás

- Galéria Savaria

[link]


Ha nem kel el, akkor engedned kellene az árból. Ha meg nem sürgős az eladás, akkor vársz. Illetve a Galérián van időszakos árengedmény is.

2022. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a jofogáson és a moly.hu-n szoktam hírdetni. Esetleg marketplace. Ha nem megy el akkor nem erőltetem, kirakom a hozz egy könyvet vigyél egy könyvet polcra a városban.
2022. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy listával (szerző, cím, kiadás, állapot) megkeresnék egy antikváriumot, vagy hasonló üzletet. Nyilván max fél áron veszi meg, cserébe gyorsabban megszabadít tőlük.

Ez az opció természetesen akkor játszik, ha árban rugalmas vagy, vagy/és fontosabb túladnod rajtuk, mintsem keresni a vételen.

2022. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fárasztó96 ***** válasza:
A moly.hu-t próbáld meg. Hátha segit. Irtam privát üzit, hátha akad valami, ami érdekel.
2022. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!