Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Budapesten hol tudnám eladni...

Budapesten hol tudnám eladni használt könyveimet?

Figyelt kérdés
Van olyan üzlet, antikvárium aki megvenné ezeket tőlem?

2015. aug. 24. 12:23
 1/5 V.Tina ***** válasza:
Milyen könyvekről van szó? Amúgy keresgélj, kérdezősködj a könyvesboltokban, antikváriumokban. Mennyire használtak? Milyen állapotban vannak?
2015. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Konkrétean ezekről van szó:

Elátkozott 11 -használt, de jó állapotban-

Paulo Coelho: Házasságtörés -használt, de hibátlan állapotú-

Véreb Egyenruhában -használt de jó állapotban-

A magyar bélyeg története -fóliába csomagolva, hibátlan állapotú-

2015. aug. 24. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs tapasztalatom ezen a téren, de egy csomó helyen azt olvastam, hogy nem érdemes antikváriumba elvinni, mert potom pénzért veszik csak be...


Esetleg megpróbálhatod a moly.hu-t, (nem tudom ismered e az oldalt) de ott csinálhatsz külön polcot a könyveidnek, amiket eladnál... --- mondjuk ez nem a leggyorsabb módja a dolognak az is biztos.

2015. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy azt az előttem válaszoló is írta, megpróbálkozhatsz a moly.hu-val is, hátha, de még tudom ajánlani az eladós oldalakat (mint Vatera, Jófogás és társai), valamint Facebookon külön ezzel foglalkozó csoportok is vannak, ahova felpakolhatod az eladni kívánt könyveid, és a pár ezer csoporttag közül valaki csak lecsap rájuk.
2015. aug. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Antikvárium: alig kapsz érte valamit

Internetes hirdetési lehetőségek: nagyon lassú, és nincs rá sok esély, hogy megveszik

Használt könyveket árusítók: nehéz találni, de a legjobb árat kapod, és sokat felvasarolnak egyszerre

2015. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!